ТРЦ

Рівненський льонокомбінат відкрив магазин на Хрещатику

Птн, 12/23/2016 - 12:25

ТМ "Goldi" від Рівненского льонокомбінату продовжує підкорювати нові висоти і серця навіть найвибагливіших покупців. За оцінкою провідних девелоперів України, Рівненський льонокомбінат є найуспішнішим вітчизняним рітейлером останніх двох років - відтоді як підприємство вирішило рухатися у напрямку роздрібної торгівлі.

Рівняни їли борщ заради єднання

Пон, 09/22/2014 - 16:15

21 вересня у Рівному відбулося фолькльорно-мистецьке «Свято вишиванки та борщу». Одним з найголовніших завдань для себе організатори визначили об'єднання людей у дружньому колі навколо спільних національних цінностей.Такий захід у місті відбувся вперше і одразу зібрав чимало рівнян. Кулінари сімейного свята приготували для гостей декілька видів українського борщу: м'ясний, грибний та зелений.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.