тимчасові споруди

Рівне без МАФів: незаконні гаражі почали демонтувати на Боярці (ФОТО)

Птн, 11/10/2017 - 17:18

Сьогодні на вулиці Макарова у Рівному почали демонтаж незаконно встановлених гаражів-черепашок. В управлінні містобудування та архітектури міста кажуть, що розпочали масове знесення тимчасово встановлених споруд з цієї вулиці, тому що невдовзі її почнуть капітально ремонтувати. А на місці старих гаражів-черепашок з’являться велодоріжки. Загалом на Макарова запланували демонтувати 64 тимчасово встановлені споруди.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО: У Рівному зносять гаражі-черепашки

Власників гаража та кіоска у Рівному тимчасово «помилували»

Срд, 08/31/2016 - 15:16

В середу, 31 серпня члени комісії по знесенню тимчасових споруд у Рівному намагалися демонтувати два гаражі по вулиці Небесної Сотні. Одну споруду знесли, а власник іншого гаража, так званої «черепашки», зобов’язався за добу самотужки прибрати свій незаконно встановлений гараж. Окрім цього, власнику іншої споруди – самовільно встановленого кіоску біля ЦУМу, дали час до 8 вересня, щоб прибрати свій незаконний МАФ з центру міста.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.