тибетські мастифи

У Рівному гавкіт собак заважає студентам вчитися

Срд, 09/21/2016 - 12:45

Розплідник тибетських мастифів, який функціонує на території колишнього Радіозаводу, продовжує завдавати клопотів мешканцям прилеглих будинків. А з початком навчального року, проблеми з’явилися у студентів МЕГУ ім. Дем’янчука, яким гавкіт собак заважає під час навчального процесу.

Владу Рівного хочуть судити за те, що не дозволяє розводити тибетських мастифів

Пон, 09/05/2016 - 14:58

Всеукраїнська громадська організація «Кінологічна спілка України» звернулася до Рівненської міської ради з заявою, в якій йдеться, що прийняте 21 липня рішення міської ради про заборону розводити середніх, великих та бійцівських собак на території міста є не законним.

Під вікнами університету в Рівному будують нові вольєри для собак (ФОТО)

Птн, 09/02/2016 - 10:16

Розплідник тибетських мастифів на території колишнього Радіозаводу, яким орудує скандальний бізнесмен Юрій Бойко, продовжує розширюватись. Не зважаючи на численні протести мешканців вулиць Д.Галицького та С. Дем'янчука, на території заводу будують нові вольєри та завозять нових собак. Собак розмістили прямо під вікнами Міжнародного економіко-гуманітарного університету. Відповідні світлини в групі "Вилка - мікс" в соц.мережі ВК розмістив анонімний користувач.

Рівнерада заборонила Юрію Бойку розводити тибетських мастифів

Чтв, 07/21/2016 - 11:12

Депутати Рівненської міської ради прийняли рішення про заборону облаштування на території міста розплідників для собак бійцівських, великих та середніх порід, у тому числі Тибетських мастифів.

На засідання завітали не лише жителі вулиць Костромська та Дем'янчука, а й мешканці села Олександрія, де, як виявилось, діє ще один розплідник Юрія Бойка.

Безсонні ночі рівнян триватимуть: Бойко не планує забирати собак з Радіозаводу

Птн, 07/15/2016 - 12:00

Вчора у Рівному декілька десятків мешканців вулиці Данила Галицького зібралися разом, щоб висловити свій протест щодо функціонування на території колишнього Радіозаводу розплідника для собак. Скандальний власник тибетських мастифів Юрій Бойко ігнорував попередні прохання рівнян про закриття собачатника. Після недавнього випадку, коли собака Бойка покусала на Костромській пенсіонера, обурені люди вирішили ще раз нагадати громадськості про існуючу проблему.

У Рівному мастифи жорстоко покусали пенсіонера (ФОТОФАКТ)

Срд, 07/13/2016 - 15:05

На вулиці Костромській у Рівному тибетські мастифи покусали 66-річного чоловіка. З численними ранами пенсіонера забрали до Центральної міської лікарні Рівного. Нагадаємо, що саме на цій вулиці знаходиться розплідник для собак скандального Юрія Бойко, на якого неодноразово скаржилися рівняни. В мережі Фейсбук рівнянка Olga Starostuk виклала жахливі фото.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.