«Текстильник»

Відомий гурт привезе до Рівного свою «Піраміду»

Пон, 01/22/2018 - 09:21

Збудувавши свою піраміду, гурт «Друга Ріка» вирушає в тур на підтримку нового альбому.

Для самих музикантів «Піраміди» — логічний результат двадцяти однорічної історії музикальних пошуків та експериментів. Кожен із яких, без сумніву, вплинув на створення цієї платівки.

Дев’ять самобутніх треків, що складаються разом у єдину лінію з довершеним сюжетом. Музична добірка, яка трек за треком розкриває та пояснює сприйняття світу зрілою людиною, а також найкращі пісні «Друга Ріка» за всі роки існування.

«Чорний квадрат» покаже рівнянам «Чи є SEX після РАГСУ?»

Птн, 01/12/2018 - 13:00

Студія «Чорний квадрат» вчергове збирається до Рівного. У неділю, 11 березеня,  о 19.00 у Міському палаці культури «Текстильник» рівняни зможуть подивитися ліричну комедію  для дорослих «Чи є SEX після РАГСу».

Сьогодні рівнянам покажуть нову виставу від епатажного столичного театру «Чорний квадрат»

Срд, 05/13/2015 - 09:20

13 травня у Рівному в міському палаці культури «Текстильник» київська театр-студія імпровізації «Чорний квадрат» на чисельні прохання глядачів представить нову виставу про кохання «Попередні ласки».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.