Тарас Максименко

У Рівному чиновники думають, як розвивати кінематограф і отримувати від цього гроші

Птн, 09/08/2017 - 12:10

Окрім кінопоказів, у рамках Другого міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії", що проходитиме у Рівному з 26 по 30 вересня, у перший день фестивалю, 26 вересня, також відбудеться круглий стіл на тему «Кінокластер у Рівному. Міф чи реальність?». Як розповів один з організаторів фестивалю Віктор Булига, ми повинні розуміти, для чого нам потрібно кіно, що саме рівнянам може дати кіноіндустрія.

Рівняни вже «докопалися» до Російської імперії

Втр, 08/29/2017 - 11:36

Проект «Від мамонтів до Рівного», який рівняни реалізують у рамках Громадського бюджету, ймовірно, завершуватимуть у наступному 2018 році. За майже 820 тисяч гривень планується створення бази даних про історичні місця Рівного; розробка та встановлення вказівних знаків, інформаційних стендів, інформаційних буклетів, створення туристичних маршрутів. А ще в рамках проекту планується створити мобільний додаток, що будуватиме маршрут за заданими параметрами.

На місці скандального кафе у рівненському парку буде музичний ретромайданчик?

Птн, 08/25/2017 - 10:10

На засіданні робочої групи щодо реалізації проектів громадського бюджету начальник управління культури Тарас Максименко розповів, що на місці кафе «Домінус», що донедавна знаходилося у парку Шевченка, планують облаштувати музичний ретромайданчик із зоною відпочинку для пенсіонерів.

- Уже закуплено декоративні матеріали, саджанці і апаратуру. Хочемо встановити той ретромайданчик на площадці «Домінуса». Уже витрачено 69,8 тисяч гривень. Маємо залишок - вісім тисяч гривень, - розповів Тарас Максименко.

Дослідники припускають, що бункер Еріка Коха у Рівному був зв'язковою рубкою

Пон, 05/29/2017 - 15:09

Після громадських обговорень бункер Еріка Коха, що у Рівному взялися приводити до ладу. Вивезли близько шести вантажівок сміття, порозбивали замуровані перегородки і дійшли попереднього висновку, що ця будівля виконувала радше технічні функції.

– Чим більше ми досліджували, тим більше питань з'явилося. Цілком можливо, що підземні об’єкти значно масштабніші, ніж ми думали. Ймовірно, що ця конструкція була зв’язковою рубкою, – говорить начальник управління культури і туризму Рівненської міської ради Тарас Максименко.

Заговорили про бункер Коха у Рівному – згадали і бурштинову кімнату

Чтв, 05/11/2017 - 11:36

Кілька хвилин тому в Рівненському обласному краєзнавчому музеї розпочалися громадські слухання щодо бункера Еріка Коха. За словами Тараса Максименка, інформації про цей бункер вкрай мало, лише уривчасті відомості з історії.

Історію Рівного хочуть «оживити» за кошти ЄС?

Чтв, 04/06/2017 - 13:46

У Рівному може з’явитися музей-меморіал. За приблизними підрахунками, будівля, що займатиме площу близько одного гектара, коштуватиме трохи більше як мільйон євро. Щоправда, управління культури Рівненської міської ради ці кошти отримати планує в Євросоюзі. Днями рівнянам представили проект музею міста.

За словами автора проекту музей-меморіалу Рівного Валентина Дем’янова, особливістю нашого міста є те, що це чи не єдиний обласний центр України, який не має власного міського музею:

У Рівному хочуть створити музей міста

Втр, 04/04/2017 - 12:53

Сьогодні у Рівному презентують проект музею-меморіалу історії міста. За словами начальника управління культури Тараса Максименка, оскільки коштів на його творення у міста грошей немає, вирішили взяти участь у транскордонній програмі «Польща-Україна-Білорусь на 2014-2020роки». В рамках цієї програми Євросоюз готовий інвестувати кошти у спільні проекти Польщі та України.

До кінця року рівняни зможуть «гуляти» у підземеллі

Срд, 03/08/2017 - 11:26

Про це повідомив начальник управління культури Рівненської міської ради Тарас Максименко. За його словами, зараз на виготовлення кошторисно-технічної документації необхідно 190 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Казки та легенди Рівного майже на мільйон?

В парку Шевченка у Рівному знайшли тунель

Птн, 07/29/2016 - 17:54

У парку Шевченка, що у Рівному, на так званій «Зеленці», науковці знайшли підземний хід. Про це під час презентації реконструкції «Зеленки» повідомив начальник управління культури Тарас Максименко.

– Окрім георадарних досліджень, які проводили на Лебединці задля пошуків палацу Любомирських, подібні дослідження провели і в парку Шевченка. Виявилося, що поблизу фонтану, який називають стоматологом, фахівці знайшли хід. Ширина його приблизно 1 – 1,2метра, глибиною сягає до трьох метрів. Знаходиться він не глибоко. Орієнтовно 70-80 сантиметрів, – додав Тарас Максименко.

У Рівному почали розкопувати сквер біля Лебединки

Втр, 05/10/2016 - 12:53

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко.

Нагадаємо, що на цьому місці археологи намагатимуться розкопати і відродити Палац Любомирських.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.