Свята Земля

У вересні рівненські паломники збираються на Святу Землю

Птн, 08/18/2017 - 16:59

Паломницький центр «Воскресіння» запрошує мешканців Рівненщини у паломницьку подорож до Святої Землі. Поїздка до Ізраїлю, у Палестинську автономію відбудеться з 18 по 24 вересня.

У програмі паломництва:

- Лідда,  Храм вмч. Георгія Побідоносця, Град Іуди в Ейн-Карем, Монастир (Лавра) прп. Феодосія Великого Кіновіарха, влаштований на місці печери, в якій зупинялися волхви після поклоніння Богомладенцю-Христу;

Жителів Рівненщини запрошують на паломництва

Птн, 08/11/2017 - 17:10

Паломницький центр «Воскресіння» з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона найближчим часом організовує наступні паломництва:

26 серпня до Святинь Житомирщини та Київщини. 
Під час паломництва буде відвідано храми міста Житомир, а також Ланшафтний парк та Храмовий комплекс у селі Буки Київської області.
Пожертва 300 грн.

Вірян Рівненщини запрошують на паломництва

Птн, 03/24/2017 - 10:16

Паломницький центр «Воскресіння» з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона найближчим часом організовує наступні паломництва:

8 квітня до Гурбинського чоловічого монастиря. Під час паломництва також буде відвідано Свято-Троїцький Дерманський жіночий монастир та джерело святителя Миколая у Гільчі.
Пожертва 100 грн.

1 травня до Кам'янець-Подільська та Хотиня.
Пожертва 350 грн.

Паломники з Рівненщини помолились за мир в Україні у храмі Гробу Господнього

Пон, 10/03/2016 - 09:51

Паломники з Рівненщини, перебуваючи з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона на Святій Землі, помолились за мир в Україні в Єрусалимському храмі Гробу Господнього.

Божественну літургію, у співслужінні протоієрея Миколая Капітули та протоієрея Василія Рудніцького очолив благочинний Свято-Покровського кафедрального собору міста Рівне протоієрей Анатолій Матяшок.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.