свідоцтва про народження

Перша в цьому році трійня на Рівненщині отримала свідоцтва про народження

Срд, 08/09/2017 - 18:30

Лише вчора 20-річна Анастасія Трофимчук стала щасливою мамою одразу трьох донечок, а вже сьогодні отримала свідоцтва про народження діток. Церемонія вручення відбулася прямо у пологовому відділенні обласного перинатального центру, за участі головного лікаря Вікторії Єнікеєвої та начальника обласного управління юстиції Іванни Смачило.

У квітні 255 немовлят отримали свідоцтва про народження у пологових будинках Рівненщини

Срд, 05/24/2017 - 10:19

Як повідомляють в обласному управлінні юстиції, у квітні 255 осіб скористалися послугою відділів ДРАЦСу щодо прийому документів, які необхідні для державної реєстрації народження дитини, та отримали свідоцтво про народження дитини безпосередньо в закладах охорони здоров’я. Також у квітні через органи державної реєстрації актів цивільного стану було подано 155 заяв про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

Бажаючих отримувати свідоцтва про народження в пологових будинках на Рівненщині більшає

Птн, 04/15/2016 - 13:25

Кількість фронт-офісів із видачі документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачі свідоцтва про народження безпосередньо у закладах охорони здоров'я  Рівненської області збільшилась.

6 та 8 квітня цього року в медичних закладах Гощанського, Демидівського та Млинівського районів відбулося вручення свідоцтв про народження новонародженим. Скористались такою послугою 4 особи та відповідно було видано 4 свідоцтва про народження безпосередньо у закладах охорони здоров’я.

У Рівному немовлята, народжені в новорічну ніч, вже отримали свідоцтва про народження

Втр, 01/05/2016 - 13:28

Загалом у двох пологових закладах обласного центру - в Рівненському міському пологовому будинку та обласному перинатальному центрі - народилося 4 хлопчики та 4 дівчинки. Частина з них вже вирушили додому, свідоцтво про народження отримавши прямо у медичному закладі. Про це повідомили на сайті РТБ. 

Міністр юстиції презентує у Рівному новий сервіс для немовлят

Птн, 10/30/2015 - 14:04

Сьогодні, у п’яницю, 30 жовтня, о 16:30 у Рівному в приміщенні Рівненського обласного перинатального  центру (вул. Міцкевича, 30) відбудеться презентація нового сервісу Мін’юсту із видачі свідоцтв про народження дитини безпосередньо в пологових будинках.

Захід відбудеться за участю заступника Міністра юстиції України Гії Гецадзе.

Про це повідомила прес-служба Рівненської міської ради. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.