суди

Активісти досліджували відкритість судової системи на Рівненщині

Птн, 12/15/2017 - 10:26

13 грудня в інформаційно-освітньому просторі  InfoHub активісти разом із журналістами говорили на тему «Чи стала відкритішою та доброчеснішою судова система на Рівненщині після проведення реформи?». Регіональний координатор проекту «ЧЕСНО.

Активісти розповіли чи стали відкритішими суди на Рівненщині

Срд, 12/13/2017 - 11:32

Впродовж кількох місяців представники руху "Чесно" моніторили суддів Рівненського апеляційного суду на предмет відкритості.

Подібна перевірка відбулася у всіх областях країни. Перевіряли в основноиу на предмет дотримання права громадян на фото та відеофіксацію судових засідань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громаду з Рівненщини навчали запобігати корупції

Чиї у Рівному депутати?

Птн, 07/21/2017 - 11:35

Ця історія тягнеться уже 7 років. Здавалося б – усе в ній має бути просто і ясно. Однак, не у нашій країні і не в нашому місті. В місті, де влада, виявляється, чия завгодно – тільки не українська. Де попри очевидність ситуації, попри принципи права і справедливості, попри рішення найвищих судових інстанцій, зрештою, – вирішальними стають  інші фактори.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.