субвенція

Рівненська атомка виплатила Рівненщині 22 мільйони

Птн, 01/12/2018 - 12:00

У 2017 році на заходи соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає у зоні спостереження Рівненської АЕС, уряд спрямував більше 32 мільйонів гривень. Про це повідомили в прес-центрі ВП РАЕС.

Більше 22 мільйонів отримала Рівненщина, решту — Волинь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині посиляться морози

У бюджет Рівного «докинули» майже 4 мільйони гривень на ліки

Суб, 05/06/2017 - 12:41

За даними управління фінансів Рівнеради на місто Рівне виділено додаткові кошти по субвенціях із держбюджету на загальну суму 5,575 мільйона гривень.  З них на відшкодування вартості лікарських засобів 3,633 мільйона гривень . Ще 1,368 млн грн - субвенція на надання державної підтримки особам із особливими освітніми потребами. Субвенція на виплату грошової компенсації для отримання жилих приміщень  для сімей загиблих осіб, а також для сімей з інвалідністю 1-2 групи, осіб які втратили функціональні можливості під час безпосередньої участі в АТО – 579,9 тисячі гривень. 

До і після: Перші успіхи об’єднаної громади на Рівненщині

Пон, 10/10/2016 - 16:55

Перші громади Рівненщини, які утворилися торік, успішно долають труднощі та з більшим інтересом самі планують розвиток сіл та селищ.

Зокрема Клесівська громада вже закінчила капітальний ремонт дороги по вулиці Центральна від перехрестя з вулицею Миру до будинку №107 в селищі Клесів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У грудні на Рівненщині знову відбудуться вибори

На соцоб'єкти Рівненщина отримає понад 20 мільйонів

Чтв, 07/14/2016 - 12:44

21 мільйон 340 тисяч гривень з державного бюджету отримають громади області, які проживають поряд з Рівненською та Хмельницькою атомними електростанціями.

Кошти субвенції спрямують насамперед на будівництво та ремонт соціальних об’єктів — шкіл, лікарень, дитсадків, спортивних та житлово-комунальних об’єктів ЖКГ та автомобільних доріг.

Нині обласні чиновники формують перелік об’єктів, які фінансуватимуться за бюджетні гроші.

Про проблеми та переваги децентралізації говорили у Рівному

Втр, 04/26/2016 - 10:47

Міські та селищні голови, спільно з народними депутатами та обласними чиновникми напрацювали перелік актуальних питань, які варто вирішувати в першу чергу, аби покращити процес децентралізації, під час організованої в обласному центрі Асоціацією міст України регіональної платформи «Децентралізація: роль міст та селищ у формуванні об’єднаних територіальних громад».

Рівненщина отримала більше мільярда гривень на підтримку жителів області

Пон, 04/11/2016 - 14:38

З початку року для підтримки жителів Рівненської області із державного бюджету надійшло 1 мільярд 77 мільйонів гривень субвенцій, повідомили в облдержадміністрації. Ці кошти вже перерахували людям за різними соціальними програмами — надання пільг, субсидій та державних допомог.

Усі об'єднані громади Рівненщини отримають гроші

Втр, 03/22/2016 - 17:31

Вже з наступного місяця бюджети об’єднаних громад Рівненської області почнуть отримувати кошти з державної субвенцій на розвиток інфраструктури.

До слова, нині в області вже створено 5 громад, ще 3 буде наприкінці квітня.

Нагадаємо, цьогоріч передбачено надання субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. На що ці кошти витратити — будівництво ЦНАПів, ремонт доріг, шкіл, закупівлю автобусів, пожежних автомобілів тощо — громади вирішать самі.

Жителі Рівненщини матимуть змогу краще освоїти фізику

Срд, 03/16/2016 - 10:55

Наприкінці минулого року Рівненщина завдяки освітній субвенції отримала додаткових 4 мільйони гривень на придбання обладнання для кабінетів фізики. Кошти відразу спрямували на найнеобхідніше для закладів. Спочатку в кожному районі обирали одну чи кілька шкіл, куди й спрямували кошти.

Бюджетники Рівненщини без грошей не залишаться

Срд, 12/09/2015 - 13:52

Рівненщина одержала субвенцію із державної скарбниці у сумі понад 80 мільйонів гривень. Половину з цих коштів – 40 мільйонів – спрямують на виплату сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам.

Водночас гроші у сумі 34 мільйонів підуть на освітню та медичну галузь. Тож, як запевняють працівники департаменту фінансів Рівненської ОДА, вчителі та лікарі області заробітну плату отримають вчасно.

Рівненщина отримала субвенцію понад 80 мільйонів гривень

Втр, 12/08/2015 - 12:17

На Рівненщині40 мільйонів гривень виплатять сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам. Також гроші у сумі 34 мільйонів гривень підуть на освітню та медичну галузь. Тож, як запевняють працівники департаменту фінансів Рівненської ОДА, вчителі та лікарі області заробітну плату отримають вчасно.

Також завдяки конструктиву під час сесії у місцеві бюджети надійдуть кошти на пільги та житлові субсидії населенню на придбання твердого та рідкого палива, а також скрапленого газу. Загалом на ці цілі піде майже 6 мільйонів 700 тисяч гривень.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.