страйк

Міністр із «неекологічними» статками перешкоджає розвитку українського виробництва

Срд, 12/14/2016 - 09:40

Рівненський льонокомбінат – найбільше вітчизняне текстильне підприємство, яке динамічно розвивається, щороку подвоює обсяги виробництва, є найактивнішим українським рітейлером (ТМ «Goldi») та «зазіхає» вже й на європейські ринки. І це попри вкрай складну, нестабільну економічну ситуацію в державі. На базі повністю знищеного у 90-х колишнього гіганта легкої промисловості УРСР нині розцвів потужний виробничий комплекс із найсучаснішими технологіями у галузі легкої промисловості.

На "Рівнеазоті" затримують виплату зарплати: працівники готові вийти на страйк

Чтв, 07/21/2016 - 12:57

Працівники одного з найбільших хімічних підприємств України ПАТ "Рівнеазот" обурюються невчасною виплатою заробітної платні та скороченням працівників. Люди говорять про складну ситуацію на "Азоті" та бездіяльність Голови Правління підприємства Михайла Заблуди. За словами працівників, люди навіть готові вийти на стихійний страйк. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила депутат Рівнеради Любов Романюк.

Нацбанк знову «душить» Рівненський льонокомбінат, відмовляючи у валюті

Птн, 11/13/2015 - 16:53

Нацбанк знову ставить під загрозу діяльність одного з найбільших підприємств легкої промисловості України – Рівненського льонокомбінату. Вкотре підприємству відмовляють у дозволі на купівлю валюти, аргументуючи відмову абсурдними причинами. Цього разу у працівника Управління валютного контролю Департаменту фінансового моніторингу Нацбанку… не відкрився файл із документами.

На Рівненській митниці готуються палити шини?

Пон, 09/28/2015 - 16:14

Останні події на Рівненській митниці знову змусили зібратися членів «Форуму сприяння митній справі та інвестицій Рівненщини». Нагадаємо, напередодні в результаті перевірок підрозділами внутрішнього аудиту ДФС України було звільнено трьох заступників начальника Рівненської митниці. Тимчасовим в.о. начальника було призначено Олександра Вакульчика, одного з працівників митниці, який займав керівні посади за часів Януковича.

Рівненський льонокомбінат розпочав страйк

Пон, 08/31/2015 - 10:14

Сьогодні, 31 серпня, о 9.40 колектив Льонокомбінату вирушив до Обласної державної адміністрації на страйк. Рівненський льонокомбінат зупиняє своє виробництво для того, аби їх почула обласна влада та допомогла вирішити проблему із Національним банком України.

Рівненський льонокомбінат страйкуватиме

Суб, 08/29/2015 - 15:24

У понеділок, 31 серпня, о 9.00 колектив Льонокомбінату вирушить до Обласної державної адміністрації на страйк. Рівненський льонокомбінат зупиняє своє виробництво для того, аби їх почула обласна влада та допомогла вирішити проблему із Національним банком України.

До акції протесту можуть долучитися політики та політичні сили, які насправді дбають про інтереси держави та готові захищати вітчизняного товаровиробника, а також громадяни України, котрі не бажають миритися з корупцією та свавіллям НБУ.  

Працівники Рівненського обласного БТІ страйкують (ФОТО+ВІДЕО)

Пон, 06/15/2015 - 16:31

Сьогодні вони вийшли на страйк з тими ж плакатами, з якими прийшли і на сесію обласної ради 12 червня. Працівники БТІ не згідні з рішенням депутатів облради, які на останній сесії поновили трудовий договір з Юрієм Собчуком. Бо вважають, що директором повинен бути Сергій Довмат.

За посаду директора КП «Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації» змагалися чотири претенденти. Зокрема, нинішній керівник Юрій Собчук; колишній директор закладу Михайло Якимович; його тодішній заступник, а нині приватний підприємець Сергій Довмат та помічник нардепа Вознюка Олег Рогашевський.

Голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков заспокоїв мітингарів ДП «Бурштин України»

Птн, 04/03/2015 - 13:54

Сьогодні працівники компанії «Бурштин України» оголосили страйк та відмовилися працювати. Зранку вони принесли шини, проте так їх і не запалили.

Працівники обурені «дерибаном» державного підприємства, керівники якого продовжують нагло розкрадати державне майно, довівши виробництво до катастрофи. Нещодавне поновлення на керівній посаді Ореста Жеребецького, який вже заробив на підприємстві не найкращу репутацію, викликало черговий протест «бурштинників». За його керівництва почалися масові крадіжки бурштину на місцях видобутку та різко знизилась якість каменю.

«Бурштин України» в Рівному страйкує через масові крадіжки керівництва

Птн, 04/03/2015 - 09:48

Працівники компанії «Бурштин України» сьогодні відмовляються ставати до роботи. Вони блокують вхід на підприємство і вимагають приїзду голови облдержадміністрації Віталія Чугуннікова.

На рівненському ПАТ «РЗВА-Електрик» оголосять страйк

Чтв, 08/14/2014 - 11:16

Працівники ПАТ «РЗВА-Електрик» вже найближчим часом мають намір оголосити страйк на підприємстві. Наразі там відбуваються збори трудового колективу, на яких розглядають це питання.  

Як уже повідомляв сайт «Голосно», люди незадоволені масовим скороченням працівників ПАТ «РЗВА-Електрик», яке планує провести керівництво підприємства, внаслідок чого роботи можуть позбутися 450 працівників. 

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.