спорткомплекс

«Десерт» для рівненських спортсменів, або Як область міряється проектами із містом

Срд, 12/06/2017 - 12:55

Рівне по праву може вважатися передовим обласним центром за кількістю презентованих проектів будівництва спортивної інфраструктури. Не встигли рівняни намилуватися амбітними малюнками реконструкції стадіону «Авангард», будівництва штучного футбольного поля та льодового палацу, як обласне керівництво вирішило подати на десерт новий проект – будівництва універсального спорткомплексу для ігрових видів спорту на вулиці Макарова. Байдуже, що жоден з попередніх задумів досі втілити не вдалося, головне – є робота для проектантів.

У Рівному знову заговорили про будівництво масштабного спорткомплексу (ФОТО)

Втр, 02/14/2017 - 14:47

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко анонсував появу масштабного спорткомплексу на вулиці Макарова у Рівному. За словами очільника області, нині є фінансова можливість розпочати грандіозне будівництво.

Нагадаємо, розмови про появу подібного об’єкту в обласному центрі ведуться ледь не кожного року, однак традиційно гучні балачки завершуються на рівні проектів та яскравих малюнків майбутньої арени.

На Рівненщині оголосили тендер на будівництво спорткомплексу

Птн, 08/05/2016 - 17:06

У місті Здолбунів мають намір побудувати спортивну залу у дитячо-юнацькій спортивній школі. На це планують витратити понад 24 мільйоні гривень.

Але хто саме виконуватиме роботи поки не відомо. Це визначать під час тендерного конкурсу. На офіційному веб-порталі «Державних закупівель» вже розміщене відповідне оголошення. Пропозиції можна подавати до 30 серпня цього року.

На Рівненщині відбудеться 5 етап Кубка з шахів 2014

Суб, 07/12/2014 - 10:00

В приміщенні Березнівського спорткомплексу, що знаходиться на вулиці Рівненська, 15 18-20 липня відбудеться 5 етап Кубка Рівненської області – 2014. До участі допускаються всі бажаючі шахісти Рівненської та інших областей. Реєстрація учасників відбудеться  18 липня до 12 години. Відкриття та жеребкування I туру розпочинатиметься об 12 годині. Змагання проводяться за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу: 1 година 5 хвилин до закінчення партії кожному. Учасники при собі повинні мати комплект шахів та шаховий годинник.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.