співпраця

Волноваські діти отримають «миколайчики» з Рівненщини

Чтв, 12/14/2017 - 14:58

Майже півтори тисячі подарунків до Дня Святого Миколая, зібрали школярі Здолбунівщини. Акцію «Подай руку другу» ініціювали освітяни Здолбунівської РДА, аби познайомити та здружити дітей Рівненщини та Донеччини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У райцентрі на Рівненщині добудували єдиний дитсадок

Подарунки вже вирушили до Волновахи. Організатори сподіваються, що найближчими днями вони будуть на місці призначення.

Гості з Німеччини привезли на Рівненщину музичні інструменти, літературу та історичні документи

Суб, 08/12/2017 - 10:13

Голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук разом із головою постійної комісії з питань гуманітарної політики облради Аллою Черній зустрілися з гостями з Німеччини, предки яких мешкали на Волині: головою товариства «Співдружність. Мочулки» Вальтером Манцом, представником Міністерства освіти Німеччини Мештхільд Вальсдорф, головою товариства «Земляцтво Вісла Варта» Доктором Мартіном Шпрунгалом та його заступником Лютером Якобі.

Район Рівненщини отримав іноземного партнера

Срд, 06/28/2017 - 09:08

Дубенський район Рівненської області співпрацюватиме з Седлецьким повітом Мазовецького воєводства Республіки Польща. Офіційне підписання Угоди відбулось у приміщенні Дубенського історико-культурного заповідника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному з'явиться місце, де важкохворі діти не думатимуть про біль

Молодь Рівненщини закликають брати участь у польсько-українських проектах

Пон, 02/20/2017 - 11:02

Польсько-українська рада обміну молоддю запрошує взяти участь у реалізації молодіжних проектів. Відкрито конкурс заявок на 2017 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненщина посилює співпрацю з Луганщиною

Рівненщина посилює співпрацю з Луганщиною

Чтв, 02/16/2017 - 15:28

Делегація з Корецького та Гощанського районів Рівненської області вирушила до Новоайдарського району Луганщини. Поїздка відбувається у рамках Меморандуму про налагодження партнерських відносин між Рівненською та Луганською обласними адміністраціями, який торік підписали їх керівники Олексій Муляренко та Юрій Гарбуз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти з Луганщини отримають подарунки з Рівненщини

Замок на Рівненщині може отримати 1 мільйон євро

Срд, 01/04/2017 - 14:17

У Дубенському замку відбулось підписання подання проекту у рамках транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020» між Державним історико-культурним заповідником міста Дубно та гміною міста Котунь Сєдлєцького повіту Республіки Польща.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  На Рівненщині з’явиться новий підручник з історії рідного краю

Діти з Луганщини вчать на Рівненщині поліські колядки

Пон, 12/19/2016 - 15:57

На Костопільщині гостюють діти та вчителі з міста Попасна Луганської області. Делегація перебуває на поліській землі в рамках Угоди про співробітництво між районними адміністраціями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти з Луганщини отримають подарунки з Рівненщини

Гості вже відвідали Музею лісу на території Костопільського лісництва. Для них підготували дійство Святого Миколая, ігри, змагання та зимові розваги, біля багаття пригостили козацьким кулішем із трав’яним чаєм.

Діти з Луганщини отримають подарунки з Рівненщини

Суб, 12/17/2016 - 15:41

Впродовж кількох останніх тижнів на Дубенщині, центром соціальних служб сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації, проводилась загальнообласна акція «Не будь байдужим!», мета якої збір подарунків, ялинкових прикрас, іграшок, цукерок, шкільного приладдя, малюнків, листів для привітання дітей Луганщини із Днем Святого Миколая.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному нагородять переможців конкурсу «Права людини очима дітей»

У Рівному презентують проект партнерства влади та громадськості

Чтв, 12/15/2016 - 09:43

16 грудня Рівненська облдержадміністрація спільно з громадськими організаціями презентує свої напрацювання — проект обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017–2021 роки.

Презентація відбудеться о 13.30 в приміщенні InfoHub (м.Рівне, вул. Словацького, 3А).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У селі на Рівненщині знайшли 12 тонн «львівського» сміття (ФОТО)

Освітяни Рівненщини розширюють співпрацю з французькими колегами

Птн, 12/09/2016 - 10:41

Керівництво освітянської галузі Ряівненщини зустрілось з колегами з Франції — аташе французького посольства з питань співробітництва в галузі французької мови Фабрис Пето та аташе з питань університетського і наукового співробітництва Сільвен Ріголлє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через грип в одному з районів Рівненщини закрили всі школи

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.