сосна

На Рівненщині селяни незаконно перевозили сосну

Втр, 11/14/2017 - 14:40

Вчора у Сарненському та Корецькому районах правоохоронці затримали чоловіків, які підводами незаконно перевозили деревину породи сосна.

В лісовому масиві поблизу села Чудель Сарненського району затримали 56-річного чоловіка, який гужовою підводою перевозив 18 колод деревини. Чоловік скористався можливістю завантажити сосну, яку в місці порубки працівники лісництва підготували для вивезення. Як пояснив він правоохоронцям, вирішив заготовити дрова на зиму. Тепер за це нестиме кримінальну відповідальність за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Більше двох десятків зрубаних дерев конфіскували на Рівненщині

Втр, 11/08/2016 - 15:39

Поліція та працівники лісового господарства конфіскувала чергову незаконну лісопродукцію. Напередодні поблизу села Половлі Володимирецького району місцевий житель намагався вивезти майже шість кубів деревини породи сосна.

Лісівники Рівненщини ганяють лісорубів-порушників

Птн, 07/01/2016 - 11:52

Поблизу села Мочулки Рівненського району рейдова група Клеванського лісгоспу виявила лісокрадів, які, як потім було встановлено, скоїли незаконну порубку 4 дерев сосни і завантажили їх на підводу. Побачивши лісівників, злочинці розвантажили гужову підводу та втекли через річку у напрямку с. Грем’яче Волинської області. У лісі працівники державної лісової охорони виявили пластмасову каністру з залишками бензину, стрічку для закріплення вантажів та частину металевої конструкції з підводи. Лісівники викликали працівників поліції. Сума збитків становить 30 тисяч 310 гривень.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.