Сільське господарство

Рівненщина отримала гроші, щоб аграріям "легше жилося"

Срд, 12/06/2017 - 17:11

Для підтримку аграріїв Рівненщини в область надійшло додаткових 4 мільйони 700 тисяч гривень. Гроші розподілять між сільськогосподарськими підприємствами. Їх використають на компенсацію відсотків за кредитами на купівлю паливо-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин та міндобрив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному говоритимуть про вплив кліматичних змін на сільське господарство регіону

У Рівному говоритимуть про вплив кліматичних змін на сільське господарство регіону

Срд, 12/06/2017 - 11:51

Сьогодні, 6 грудня о 13.30 у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться наукова презентація на тему «Диверсифікація сільськогосподарського регіону в зв’язку зі зміною клімату». Новими дослідженнями в галузі рослинництва, пов’язаними зі зміною клімату, поділиться молодший  науковий співробітник лабораторії кормовиробництва та біоенергетичної сировини Інституту агропромислового виробництва Браценюк Володимир Юрійович.

Рівненщина — серед лідерів у розвитку сільського господарства

Птн, 07/28/2017 - 16:16

Рівненcька область посідає третє місце серед регіонів за ростом виробництва сільськогосподарської продукції. Так, якщо по Україні спостерігається спад, то Рівненщина демонструє позитивну динаміку. Зокрема, на 13 з половиною відсотків стали виробляти більше продукції сільгосппідприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже три тисячі комбайнів збирають врожаї на полях Рівненщини

Аграрії Рівненщини отримали 8 мільйонів державної дотації

Суб, 07/01/2017 - 10:46

29 господарникам Рівненщини виплачують державну дотацію. Щомісячні виплати сільгоспвиробники краю отримують з лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харчовики Рівненщини нарощують виробництво

Як розповіли в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, аграріям  повертають на поточний рахунок частину ПДВ, сплаченого ними до бюджету. Дотація розподіляється пропорційно до вартості сільськогосподарської продукції, реалізованої господарником.

Харчовики Рівненщини нарощують виробництво

Чтв, 06/29/2017 - 14:52

У Департаменті агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації повідомили, що з початку року значно зріс обсяг м'ясо-молочної продукції, консервації, ковбаси, печива та борошна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

Влада Рівненщини обіцяє допомагати аграріям

Втр, 02/14/2017 - 16:20

Збільшення інвестицій в АПК Рівненщини, розвиток тваринництва, залучення більше виробників до кредитування. Над такими завданнями, серед іншого, у 2017 році працюватимуть обласні чиновники.

Про це повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко під час колегії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За місяць овочі на Рівненщині подорожчали на чверть

На Рівненщині стартував ярмарковий сезон

Пон, 09/28/2015 - 18:01

Близько двохсот сільськогосподарських підприємств представили свою продукцію на ярмарку, що відбувся на вихідних. Усі охочі могли придбати овочі та фрукти, живу рибу та м'ясо свинини, мед, саджанці ягідних рослин та плодових дерев. Найбільше фермерів приїхало із Гощанського, Дубенського, Млинівського та Рівненського районів. Про це повідомляє сайт Рівненської ОДА.

У Рівному відбудеться сільськогосподарський ярмарок

Птн, 09/25/2015 - 15:01

Фрукти та овочі, молоко й м’ясо, яйця та крупи, рибу і мед жителі Рівненщини можуть придбати під час сільськогосподарського ярмарку. Він проходитиме у Рівному вже цієї суботи, 26 вересня, а також 10 та 17 жовтня. Під час ярмарку можна буде спробувати різні продукти, а також посмакувати шашликами. Організатори продуктового дійства обіцяють відвідувачам й культурну програму.

26 вересня і 17 жовтня сільгоспвиробники будуть ярмаркувати біля центрального ринку на вулиці Набережній, а 10 жовтня – на вулиці Князя Романа. Початок о 8:00 годині. 

На Рівненщині німці хочуть зайнятися сільським господарством

Пон, 12/22/2014 - 14:25

Представники німецької фірми «Біоландгоф Ділманн» зацікавлені у розвитку сільського господарства на Гощанщині. Для цього вони готові запровадити інвестиційний проект у цій галузі. Ці та інші питання обговорили під час зустрічі з керівниками району. Зокрема, німецьких партнерів цікавить оренда 500-600 гектарів орної землі для вирощування зернових та конюшини, а також будівництва виробничої бази за новими стандартами для вирощування свиней та ВРХ. Про це повідомили на сайті Рівненської ОДА.

Прокуратура повідомляє про розтрату майна на Рівненщині

Втр, 08/05/2014 - 11:55

На Рівненщині під час ліквідаційної процедури органами прокуратури було виявлено розтрату майна п’ятьох сільськогосподарських виробничих кооперативів.

Встановлено, що упродовж 2007-2012 років зникло близько 90 одиниць сільськогосподарської техніки. Вкрадене майно перебувало у колишних керівників, для подальшої реалізації та відшкодування півмільйонної заборгованності. Однак, у ході обстеження, як повідомляє прес-служба прокуратури, техніки не виявлено.

Наразі проводиться розслідування для з’ясування – куди зникло майно і хто винен у незаконному володінні.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.