Сільпо

Поліція шукала вибухівку в «Сільпо»

Суб, 01/13/2018 - 13:48

Повідомлення про замінування території біля супермаркету на вулиці Київська у Рівному надійшло до поліції о півдні. Під час обстеження приміщення та прилеглої території вибухових пристроїв і речовин не виявлено.

Із приміщення торгівельного закладу евакуювали усіх працівників і присутніх там осіб. На місці події працювала слідчо-оперативна група, працівники вибухотехнічного відділу, кінологи, а також відповідні екстрені служби.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненській області. 

Фото krapka.rv.ua

Замість «Сільпо» у Рівному відкрили новий супермаркет (ФОТО)

Пон, 10/24/2016 - 14:52

Сьогодні у Рівному, на місці колишніх супермаркетів «Сільпо» по вул. Р. Шухевича та О. Теліги, відкрили нову торговельну мережу – «Thrash!» («ТРАШ»).

Це магазини групи компаній «Fozzy Group», які характеризують «Тhrash!» як жорсткий дискаунтер з цінами нижчими, ніж у конкурентів. 10 магазинів компанії у 6 містах України було відкрито наприкінці літа, а до кінця жовтня мережа охопить ще низку міст.

"Сільпо" на Північному доживає останні дні – у Рівному з'явиться "Тhrash!"

Втр, 10/18/2016 - 10:57

Невдовзі у Рівному на місці супермаркетів «Сільпо» по вулицям Романа Шухевича та Олени Теліги відкриється нова торгова мережа від «Fozzy Group» – супермаркети «Thrash!» («Траш!»).

Наразі у «Сільпо» на Північному розпродають залишки товарів, більшість полиць вже пустують.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.