сесія рівнеради

Рівняни просять депутатів відволіктися від телефонів і почути людей

Срд, 11/15/2017 - 11:07

Перед розглядом порядку денного третього пленарного засідання 17 сесії Рівнеради слово надали мітингувальникам. До слова, сьогодні їх чимало. Висловилися уже підприємці ринку «Моріон», жителі вулиці Макарова, які просять не зносити «черепашки». Тепер слово взяли мешканці гуртожитку на Відінській, 41.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнераду заполонили підприємці ринку «Моріон»: шукають містера «Х»

Рівнераду заполонили підприємці ринку «Моріон»: шукають містера «Х»

Срд, 11/15/2017 - 10:35

На сесію Рівнеради вкотре прийшли торговці ринку «Моріон». Люди стверджують, що власники їх просто «виживають».

– Скільки нам ще ходити сюди, щоб почути з ваших уст те, що ми хочемо почути? Хто заключив договір зі Свистуном? Тільки з підтримкою містера "Х" твориться те, що твориться. Вимагаємо, щоб ви негайно проголосували за розірвання договору зі Свистуном. В іншому випадку ми підемо на радикальніші заходи. Які саме – повідомимо пізніше, – говорить рівненський підприємець ринку «Моріон».

Завтра - сесія Рівнеради

Срд, 10/18/2017 - 10:11

Відповідно до розпорядження міського голови, пленарне засідання сімнадцятої сесії Рівненської міської ради 7 скликання, відбудеться 19 жовтня 2017 року в конференц-залі за адресою Поштова, 2 (четвертий поверх).

Початок реєстрації о 09 год. 30 хв.

Початок засідання о 10.00.

Порядок денний пленарного засідання 17 сесії Рівненської міської ради 

Політичний цирк у Рівнераді продовжує тішити репертуаром

Птн, 09/15/2017 - 10:51

У четвер із самого ранку біля сесійної зали засідань Рівнеради збираються люди: одні розгортають плакати із закликами «Дайте приватизувати житло!», інші роздають перехожим листівки із копіями звернення до депутатів щодо підприємницької діяльності, треті – проводять останні підготовчі «наради». Всі ці невдоволені рівняни готуються до початку чергової шістнадцятої сесії Рівненської міської ради. На прохання охорони відправити до зали засідань лише кількох представників люди не реагують і кілька десятків містян «захоплюють» приміщення, де міські обранці вирішують найважливіші проблеми міста.

І з львівським сміттям розібралися, і щодо одностатевих шлюбів висловились

Суб, 04/29/2017 - 13:30

Чи не вперше за діяльність нинішньої каденції Рівненської міської ради міським обранцям на сесійному засіданні довелося співати «на все горло» Гімн України.  Бо пленарне засідання тринадцятої сесії Рівненської міської ради 7 скликання розпочалося з того, що з ладу вийшла апаратура. Тож поки відповідальні особи усували технічні несправності, депутати вирішили спершу акапельно виконати гімн і, щоб не втрачати часу, заслухати всіх, хто бажав висловитися. Тож висловлювалися усі хто міг більше ніж півгодини.

На сесію Рівнеради прийшла "група підтримки" Бабата(ФОТОФАКТ)

Втр, 01/24/2017 - 09:50

Перед початком сесії Рівнеради під стінами зали засідань зібралося близько півсотні рівнян, які прийшли підтримати бізнесмена Олександра Бабата. Серед них - нинішні та колишні сусіди депутата, які вважають, що "не можна так очорнювати порядну людину, як це сьогодні роблять деякі ЗМІ, зокрема "Рівне Вечірнє". 

Нагадаємо, ім'я депутата пов'язують із трагічною загибеллю працівника на його будівельному підриємстві. Триває рослідування. 

«Батьківщина» не хоче підтримувати бюджет Рівного на 2017 рік

Чтв, 12/29/2016 - 10:34

Перед розглядом питання про бюджет міста Рівне на 2017 рік, а саме - чи включати це питання в порядок денний - Володимир Попик, представник фракції «Батьківщини» заявив, що депутати з його фракції це рішення підтримувати не будуть.

- Нам тільки вчора вдалося почати ознайомлення з проектом рішення, допрацювати не встигли. Вибачте, - повідомив Попик.

Бюджет Рівного депутати почали розглядати...з перерви

Чтв, 12/29/2016 - 10:23

На сесії Рівнеради зареєструвалося 32 депутати. Місцеві обранці почали роботу. Нагадаємо, сьогодні на сесії депутати затверджуватимуть бюджет міста на 2017 рік.

Затверджуючи порядок денний депутати почали сперечатися, які питання варто розглядати, а які ні, тому фактично не почавши роботу міські обранці розійшлися на перерву.

Хомко на сесії Рівнеради роздає цукерки (ФОТОФАКТ)

Чтв, 12/29/2016 - 10:13

Традиційно перед новорічними святами на Рівненщину представники організації «Пласт» привезли Вифлеємський вогонь. За такий дарунок мер міста Володимир Хомко пригостив хлопчаків цукерками.

29 грудня відбудеться остання в цьому році сесія Рівнеради

Втр, 12/27/2016 - 11:31

Відповідно до розпорядження міського голови, четверте пленарне засідання десятої сесії Рівненської міської ради 7 скликання, відбудеться 29 грудня 2016 року в конференц-залі за адресою Поштова, 2 (четвертий поверх).

Початок реєстрації о 09 год. 30 хв.

Початок засідання о 10.00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ветерани АТО не пускають депутатів Рівнеради на сесію

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.