сесія

У Рівному бродячі коти офіційно отримають дозвіл лазити по підвалах?

Чтв, 01/18/2018 - 12:27

На сесію Рівнеради готують проект рішення про визнання бродячих котів частиною екосистеми. Про це сьогодні повідомив міський голова Рівного володимир Хомко. За його словами, з електронною петицією до нього звернулися рівнянки. Жінки кажуть, що через людей, які замуровують вікна до підвалів мерзнуть коти. Одну із мешканок міста ці активістки навіть змусили розібрати замуровані ходи, аби тваринкам було де погрітися.  Аби догодити захисницям кішок взялися готувати проект рішення про визнання котів частиною екосистеми міста.

Наступного тижня збереться Рівненська міська рада

Срд, 01/17/2018 - 11:33

У четвер, 25 січня, в конференц-залі за адресою вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться пленарне засідання чергової дев’ятнадцятої сесії Рівненської міської ради сьомого скликання.

Порядок денний пленарного засідання:

На Рівненщині депутати прийняли перше рішення у новому році – про «Усмішку»

Чтв, 01/11/2018 - 09:51

2 січня відбулося позачергове засідання 33-ї сесії Радивилівської міської ради, до на Рівненщині. Тоді ж депутати затвердили рішення про прийняття у комунальну власність Радивилівської об’єднаної територіальної громади реконструйованого дитячого дошкільного закладу.

З цього приводу краяни неабияк тішаться. Бо ж оновлений дитсадок, укомплектований за кращими новітніми стандартами. Назвали садок - «Усмішка». Вже завтра, 12 січня, заплановане рочисте відкриття.

Депутати Рівненської облради зберуться за два місяці

Срд, 01/10/2018 - 15:31

16 березня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м. Рівне, майд.Просвіти, 2) відбудеться пленарне засідання шістнадцятої сесії обласної ради. Відповідне розпорядження підписав керівник депутатського корпусу Микола Драганчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громада з Рівненщини готується до першої сесії

Громада з Рівненщини готується до першої сесії

Чтв, 01/04/2018 - 16:19

Вже після різдвяних свят Малолюбашанська ОТГ проведе першу сесію — про це представники громади повідомили фахівців з питань децентралізації. Консультанти Проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (USAID) Рівненського РВ АМУ надали розширену консультацію представникам нової громади. Консультант з юридичних питань Василь Курилас розповів коли і за яких умов призначається перша сесія, і з чого її починати. Порадив звернути увагу на перші рішення з набуття повноважень, реорганізації, формування штатного розпису та структури селищної ради.

У Рівненській облраді готуються прийняти «позитивний» бюджет

Птн, 12/22/2017 - 11:36

Набули чинності розпорядження Кабміну, відповідно до яких у змінах до цьогорічного бюджету Рівненськоїх області виділена ще медична додаткова дотація на виплату зарплати медикам - це 8,5 мільйона гривень.

У Рівному прийняли бюжет на наступний рік - «щоб могли нормально жити»

Чтв, 12/21/2017 - 11:55

Сьогодні, 21 грудня, на сесії Рівнеради депутати врешті затвердили бюджет 2018 року. Якщо ситуація в країні не зміниться, то за словами міського голови Рівного Володимира Хомка, з таким бюджетом місто житиме «не гірше ніж у 2017 році, а може, й на декілька відсотків краще».

Хомко-жартівник розважав людей перед сесією Рівнеради

Чтв, 12/21/2017 - 10:31

Нині відбувається засідання сесії Рівненськї міської ради. Депутати планують розглядати міський бюджет на 2018 рік. Поки обранці обговорюють важливі питання, дозасідають комісії, голова почав зачитувати вирізки із газет 100-річної давнини. Зокрема, про те, як у на Рівненщині відбувалися вибори та наскільки погана якість сметани, тощо.
— Сто літ пройшо, а фактично нічого не змінилося, — зауважив Володимир Хомко. — Рекомендуватиму газеті "7днів" створити окрему рубрику, де б зазначали вирізки з давніх чяасів та подібні сучасні публікації.

Наступної п'ятниці зберуться депутати Рівнеради

Суб, 12/09/2017 - 14:57

15 грудня в конференц-залі за адресою вул.Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться пленарне засідання чергової вісімнадцятої сесії Рівненської міської ради сьомого скликання.

Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00.

Порядок денний:

Мешканців гуртожитку ганяють по поверхах і «затискають» надбудовою

Чтв, 11/02/2017 - 10:32

На сесію Рівнеради прийшли мешканці гуртожитку Відінська,41. Люди скаржаться, що на четвертому поверсі їм вимкнули електро-, газо- і теплопостачання.

 - Ми змушені прийти під стіни цієї зали, бо наш 4-й поверх відключили від газо-, тепло- та електропостачання. На нашу думку, цей поверх хочуть реконструювати під квартири. У них вже проходили такі роботи, брали ключі від наших кімнат і робили дірки під вентиляційні витяжки. Гуртожиток знаходиться у власності фірми «Рівнебуд», - розповідає рівнянка Оксана.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.