Сергій Паладійчук

У Рівному чиновники думають, як розвивати кінематограф і отримувати від цього гроші

Птн, 09/08/2017 - 12:10

Окрім кінопоказів, у рамках Другого міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії", що проходитиме у Рівному з 26 по 30 вересня, у перший день фестивалю, 26 вересня, також відбудеться круглий стіл на тему «Кінокластер у Рівному. Міф чи реальність?». Як розповів один з організаторів фестивалю Віктор Булига, ми повинні розуміти, для чого нам потрібно кіно, що саме рівнянам може дати кіноіндустрія.

У Рівному обговорюють як покращити Громадський бюджет

Срд, 07/05/2017 - 11:11

Для авторів Громадського бюджету міста Рівне цього року планують максимально спростити роботу. Адже крім того, що запропонувати хорошу ідею для покращення містя, необхідно прорахувати і приблизну вартість цього проекту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міський голова Рівного про війну з МАФами: «Наживу собі купу ворогів, але життя не дам!»

Рівне має поквапитися — процес добровільного створення ОТГ закінчується

Втр, 06/27/2017 - 12:36

Сьогодні у Рівненській міській раді депутатський день. Обговорюють питання створення об'єднаних територіальних громад. За словами секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука, історія рухається по спіралі, тож нині актуальне створення "великого Рівного".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Костопільському районі Рівненщини з’явиться ще одна ОТГ

Патрульній поліції Рівного виділять сто тисяч гривень "моральної" допомоги

Втр, 10/25/2016 - 15:20

Члени бюджетної комісії підтримали виділення 100 тисяч гривень для патрульної поліції міста Рівне. Депутат Олександр Довжаниця зауважив, що така підтримка не зовсім доречна, адже патрульні й так отримують достатньо велику заробітну плату. На цю репліку секретар Рівнеради Сергій Паладійчук відповів:

– З точки зору бюджету, сума 100 тисяч – невелика. Це радше моральна підтримка, ніж фінансова. Тим не менше, виділяючи кошти, ми зможемо врегулювати роботу патрульних та звертатися по допомогу при потребі, – зауважив секретар Рівнеради.

Крісло міського голови Рівного зайняв Сергій Паладійчук

Втр, 10/11/2016 - 15:07

Сьогонішнє засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради очолив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, оскільки міський голова зараз перебуває у столиці на нараді у президента.

Проте крісло міського голови порожнім, як зазвичай, не лишилося. Його зайняв Сергій Паладійчук, попри те, що оргвідділ виділив йому окреме місце. До слова, попередні секретарі Рівнеради не займали місце Володимира Хомка.

Секретар Рівнеради скликав мешканців на пікет

Втр, 10/11/2016 - 14:54

На засідання Рівненського міськвиконкому прийшли жителі гуртожитку з вул. Небесної сотні 6а. Будинок в якому вони проживають визнали аварійними. Проте мешканці переконані, що результати експертизи недостовірні. Просять провести дослідження повторно.

– В серпні ми принесли документи на проведення повторної експертизи. Однак, досі експертизу нам не провели. Побутує думка, що будинок намагаються довести до аварійного стану для того, щоб його просто списати, – зауважує мешканка гуртожитку Юлія Кожома.

Паладійчук посварився з Кульчинською

Чтв, 07/21/2016 - 14:42

Між заступницею міського голови Галиною Кульчинською та секретарем Рівнеради Сергієм Паладійчуком виникла суперечка. Нині у сесійній залі обговорюють мораторій на підняття тарифів на житлово-комунальні послуги. Серкретар ради назвав таке рішення, підготовлене представниками "Свободи" та "Батьківщини" радше популістським та політичним, аніж дієвим. Після цього виникла словесна перепалка між Паладійчуком та Кульчинською. Володимиру Хомку довелося кілька разів заспокоювати колег.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.