розплідник

"Якби міг - бульдозером зніс би той розплідник" - Володимир Хомко

Чтв, 07/21/2016 - 12:26

Міський голова Рівного натякнув, що розпочинатиме інформаційну війну проти скандального власника кількох розплідників тибетських мастифів Юрія Бойка. Очільник обласного центру попрохав журналістів розповсюдити у ЗМІ якомога більше інформації про горе-підприємця, від собак якого страждають жителі міста Рівне та села Олександрія. Окрім того, Володимир Хомко пророкує, що боротьба з підприємцем лише розпочинається.

Рівнерада заборонила Юрію Бойку розводити тибетських мастифів

Чтв, 07/21/2016 - 11:12

Депутати Рівненської міської ради прийняли рішення про заборону облаштування на території міста розплідників для собак бійцівських, великих та середніх порід, у тому числі Тибетських мастифів.

На засідання завітали не лише жителі вулиць Костромська та Дем'янчука, а й мешканці села Олександрія, де, як виявилось, діє ще один розплідник Юрія Бойка.

Тибетських мастифів на території рівненського радіозаводу побільшало

Чтв, 07/14/2016 - 12:15

Після інциденту, що трапився 12 липня на вулиці Костромська у Рівному, псів на території Радіозаводу побільшало.

Правоохоронці зобов’язали власника собак Юрія Бойка перевезти усіх псів з його помешкання на Костромській на територію розплідника на Радіозаводі. Процес перевезення контролювали поліцейські.

Бойко нарешті виявив бажання прокоментувати звірства своїх "домашніх улюбленців"

Чтв, 07/14/2016 - 11:38

Після жахливого нападу мастифа на пенсіонера, який стався позавчора, 12 липня, на вулиці Костромська у Рівному, Юрій Бойко в міському відділі поліції вже дає свої покази. За його твердженням, він виносив сміття і пес вирвався на вулицю. Про це повідомив начальник міськвідділу поліції міста Рівне Василь Зелінський. За словами поліцейського, до цього часу пан Бойко уникав зустрічі з правоохоронцями. Але після останніх подій виявив бажання.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.