Роман Шустик

У Рівненському діагностичному центрі розгубились від кількості бажаючих увійти до Наглядової ради

Втр, 11/28/2017 - 10:56

Після невеликої перерви продовжується робота над створенням Наглядової ради при Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука. Бажання увійти до наглядової ради висловили майже 40 представників громадськості. Тоді як типовим положенням передбачена участь у раді шести представників громадських організацій. 

Ембріологічна лабораторія Рівненського діагностичного центру отримала статус «Чиста лікарня»

Чтв, 10/12/2017 - 11:22

Рівненські лікарі зробили черговий важливий крок у розвитку Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. Віктор Поліщука. В ембріологічній лабораторії обласного Центру репродуктивного здоров’я центру головний лікар закладу Роман Шустик отримав сертифікат, який підтверджує високий статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

У Рівному запрацювала ембріологічна лабораторія центру репродуктивної медицини

Срд, 08/02/2017 - 09:30

Відтепер мешканцям області, що з різних причин не можуть мати дітей, не потрібно звертатися до дороговартісних приватних клінік. Адже на базі обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука запрацювала сучасна ембріологічна лабораторія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині створили вже 30 дитячих будинків сімейного типу

Рівняни у соцмережах обурюються з приводу затримання Романа Шустика

Птн, 06/02/2017 - 11:45

Новина про затримання головного лікаря обласного діагностичного центру Романа Шустика на хабарі викликала бурхливу реакцію у рівнян. У соцмережі Фейсбук десятки його пацієнтів виступили на захист лікаря. Люди знають його як хорошу порядну людину і лікаря від Бога, тому багатьом рівнянам важко повірити у скандальну новину.

"- Що це за маячня???? Роман Петрович лікар від Бога! Це золота людина, кому він заважає!????

- Знаю Романа Петровича не один рік. Скільком людям він допоміг. Чудова людина і чудовий лікар. Не вірю.

У Рівному з'явиться другий в Україні центр репродукції

Втр, 11/10/2015 - 16:36

Сьогодні, 10 лютого, у Рівненському обласному клінічному діагностичному центрі ім. В Поліщука відбулося публічне розкриття пропозиції тендерів на закупівлю мікроскопів для ембріологічної лабораторії.

Під час заходу вивчалася повна наявність документів фірм, які подали заявки на тендер і в яких будуть куплені три різних мікроскопи. Також будуть розглядати тендери на закупівлю додаткового обладнання: УЗД, інкубатора, ламінарна шафа та термостат. Все це обладнання планується придбати для нового репродуктивного центру, який найближчим часом буде створено у Рівному. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.