Роман Коляда

Роман Коляда у Рівному - про очікування, справжність, рух углиб себе та #Колядиво

Птн, 11/10/2017 - 11:58

У нього шалений ритм життя – зустрічі, саундчеки, концерти, дорога, ефіри, знову концерти… Роман Коляда, відомий як журналіст, радіо- і телеведучий, композитор та піаніст-імпровізатор, примудряється ще й поєднувати все це із обов’язками диякона. Крім цього, є в його житті місце і для поезії. Тому такою важливою для нього є навіть хвилина тиші… «паузи, наповнені прозорою водою не-чекання. Бо де зникають сподівання –  там є можливість бачити ясніше…»

Сьогодні піаніст-диякон презентує у Рівному своє "Очікування"

Втр, 10/31/2017 - 09:29

31 жовтня, о 19:00, в Рівненському музично-драматичному театрі відбудеться презентація четвертого сольного фортепіанного альбому диякона, піаніста-імпровізатора, журналіста, радіо- та телеведучого, поета Романа Коляди, що носить назву «Expectancy» (ОЧІКУВАННЯ). 

Джазовий клуб "ДжЕм" запрошує!

У Рівному відбудеться великий концерт Романа Коляди

Втр, 10/17/2017 - 11:34

31 жовтня, о 19:00, в Рівненському драмтеатрі відбудеться презентація четвертого сольного фортепіанного альбому диякона, піаніста-імпровізатора, журналіста, радіо- та телеведучого, поета Романа Коляди, що носить назву «Expectancy» (ОЧІКУВАННЯ).

Коляда дочекався нового альбому, а Рівне – нового великого концерту особливої музики, що промовляє до слухача тихим, делікатним голосом, говорячи про найважливіше. 

У Рівному колядуватимуть джаз-музиканти

Втр, 01/10/2017 - 15:58

У четвер, 12 січня, о 19:30 у Рівному колядуватимуть «Коляда Квартет feat. Настя Друзюк». На запрошення джазового клубу «ДжЕм» на сцені бар-ресторану «Блюz&Jazz»: Настя Друзюк (вокал), Роман Коляда (фортепіано, клавішні), Віктор Соломін (домра, акордеон), Владислав Чухліб (бас-гітара), Роман Яковчук (ударні).

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.