роман

Наталка Сняданко про шляфрок ерцгерцога, радянський Львів та ефект музики у новому романі

Птн, 12/08/2017 - 14:45

Українська письменниця Наталка Сняданко розповіла, як обирала назву для свого роману про Василя Вишиваного. Нагадаємо, днями Наталка завітала до рівненської книгарні «Є» із презентацією нової книги «Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма», де відтворила події, пов’язані із життям австрійського ерцгерцога Вільгельма Габсбурга, який вписав яскраву сторінку у національно-визвольну боротьбу українців у 1914-1920 роках.

«У цьому тексті я є адвокатом «бородатих дітей» - Остап Дроздов презентував у Рівному новий роман

Срд, 10/04/2017 - 14:34

Із презентацією своєї другої книжки до Рівного завітав відомий український журналіст, один з найуспішніших медійників Західної України Остап Дроздов. Нове творіння, що вийшло у «Видавництві Анетти Антоненко», автор так і назвав – «№2», оскільки перший роман, який побачив світ минулого року, також було охрещено просто і без премудростей - «№1.Роман-вибух».

Олександр Ірванець розкритикував сучасну українську літературу

Втр, 05/30/2017 - 11:42

Письменник з Рівного Олександр Ірванець на презентації свого останнього роману «Харків 1939» розкритикував сучасну українську літературу. Зауважує, що сучасникам не вистачає книжки-вибуху.

- Мене в останні роки втомила українська література. Вона монотонна і нудна. Всі ці Любки… При цьому, що я ставлюся до них із повагою. Воно все одноманітне, немає книжки-встряски, книжки-вибуху, - заявив письменник.

«Я не хочу бути лауреатом жодних премій» - письменник Мирослав Лазарук у Рівному

Втр, 03/07/2017 - 18:54

У рамках проекту «Весна Івасюка» напередодні до Рівного завітав директор Чернівецького меморіального музею ім. Володимира Івасюка, відомий український письменник з Чернівців Мирослав Лазарук. Під час творчого вечора у Міському будинку культури пан Мирослав ділився з рівнянами своїми творчими здобутками, поглядами на сучасний літературний процес, спогадами про видатних майстрів слова, а також презентував свої нові книжки.

Книга рівнянина увійшла у короткий список премії Книга року ВВС-2016

Чтв, 12/01/2016 - 16:33

Із чотирнадцяти видань BBC Україна обрала п’ять книг, які увійшли до короткого списку в номінації «Книга року BBC – 2016». Серед них останній роман рівненського молодого письменника Макса Кідрука «Зазирни у мої сни». У короткому списку також «Забудь-річка» Братів Капранових, «Баборня» Мирослава Лаюка, «Забуття» Тані Малярчук та «Маша, або Постфашизм» Ярослава Мельника.

Роман «із подвійним дном» - нове творіння Макса Кідрука

Птн, 09/30/2016 - 09:09

Рівненський письменник Макс Кідрук у Рівному презентував новий роман. Щонайменше половина книги про Рівне. За словами автора, зазвичай локацію він обирає під історію. І цього разу, рідне місто підійшло

якнайкраще. Рівняни, яку вже встигли прочитати нову книгу молодого автора зізнаються, що історія подекуди моторошна проте, змушує замислитися. Кідрук зізнається, що ція книга, одна із кращих його робіт.

Рівнян запрошують послухати «Депеш Мод» в метро

Срд, 03/30/2016 - 14:28

9 квітня рівняни мають можливість послухати неформальне читання сучасного українського твору. У театрі «МЕТР» професійні та аматорські актори читатимуть уривки з книги Сергія Жадана «Депеш Мод».

Організатори – платформа «Година в метро» - обіцяють, що 5 сезон – це сезон сюрпризів, хороших книг, захопливих сюжетів, несподіваних подарунків та неймовірних акторів!

Андрій Любка у Рівному: про контрабандистів, пригоди «Карбіду» та українські міста

Втр, 12/08/2015 - 09:48

У рамках всеукраїнського туру із презентацією свого нового роману «Карбід» до Рівного завітав Андрій Любка. Письменник розповів про відкриття, які зробив під час туру, зародження задуму книжки, головного героя та прототипів своїх персонажів. А також про те, чому він більше ніколи не поїде в такий тур і як у його книзі пов’язані між собою фільми Еміра Кустуріци, бестселер Вольтера та наївність Дон Кіхота.

Про тур

Олексій Чупа розповів у Рівному, як народжуються диктатори

Птн, 11/06/2015 - 13:26

У Рівному молодий український письменник з Донеччини презентував свій новий роман-антиутопію «Акваріум». Книга, написана задовго до його знаменитих «Бомжів Донбасу» та «10 слів про Вітчизну», вже встигла викликати навколо себе скандал, спекуляції та навіть деяку істерику, отримавши звання жорстокого і кривавого чтива.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.