різдвяні дзвіночки

«Мистецька хуртовина-2018»: у Рівному унікальна виставка різдвяних дзвіночків

Птн, 01/05/2018 - 15:21

У передчутті Різдвяних свят 3 січня у Виставковій залі Міського будинку культури відкрилася традиційна виставка новорічно-різдвяних виробів від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Оскільки цьогорічною темою «Мистецької хуртовини» є різдвяні дзвіночки, то зала буквально задзвеніла десятками кольорових дзвоників, в кожному з яких - частинка душі майстра.

Завтра у Рівному відкриється унікальна виставка різдвяних дзвіночків

Втр, 01/02/2018 - 11:57

3 січня о 15:00 у Виставковій залі МБК відбудеться відкриття традиційної виставки новорічно-різдвяних виробів «Мистецька хуртовина». За доброю традицією цьогоріч виставка також буде тематичною - тож на гостей чекає найрізноманітніша колекція різдвяних дзвіночків. Вони задзвенять як у металі, так і в дереві, красуватимуться у витинанках та на листівках, вражатимуть у кераміці, лозі та багатьох інших природних матеріалах.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.