«Рівнетеплоенерго»

Міський голова Рівного прокоментував підняття тарифів на тепло

Срд, 09/13/2017 - 14:09

Кілька днів тому експерт із житлово-комунальних питань у місті Рівне Сергій Пінчук повідомив, що у Рівному очікується підняття тарифів на тепло. За його даними, громадські обговорення з цього приводу відбулися ще 1 вересня, проте про них мало хто знав.

За тепло та гарячу воду рівняни платитимуть більше

Втр, 01/12/2016 - 14:05

Найближчим часом вартість гарячої води та тепла у Рівному підніметься на 11%. Про це повідомили на сайті «Рівнетеплоенерго», розмістивши інформацію про намір здійснити зміну тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

Гарячу воду у Рівному знову відключать

Суб, 09/05/2015 - 11:36

З 6 вересня 2015 у Рівному відбудеться припинення гарячого водопостачання. До цього кроку «Рівнетеплоенерго» змушено вдатися у зв’язку з гострою проблемою, що склалася в Україні з енергоносіями, зокрема нестачею газу на опалювальний період, заборгованістю перед газопостачальною організацією, а також необхідністю ощадного використання наявних ресурсів.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.