Рівнетеплоенерго

Громадське обговорення тарифів по-рівненськи: з поліцією та скаргами

Втр, 11/14/2017 - 12:31

Сьогодні,14 листопада, о 10.00  у приміщенні АДС (аварійно-диспетчерської служби) за адресою: вул. Курчатова, 18-К, міста Рівне, анонсували відкрите обговорення тарифів на тепло від ТОВ «Рівнетеплоенерго». За словами представника Ради Реформ Олексанадра Мельничука, прибувши на місце, знайти вказану в офіційних документах адресу активістам так і не вдалося. Зрештою,з’ясували, що громадські слухання, на яких окрім представників Ради Реформ прийшли хіба працівники Рівнетеплоенерго відбуваються за адресою Курчатова18-Л.

Сьогодні у Рівному відновлять подачу гарячої води

Втр, 08/22/2017 - 09:33

Сьогодні, 22 серпня, в другій половині дня в оселях рівнян має з’явитися гаряча вода. Про це інформує «Рівнетеплоенерго».

Планується, що подача гарячої води здійснюватиметься щоденно до 4 вересня у встановлені години. Зокрема, від котелень по вул. Буковинська, 14-а; Буковинська, 12-а; Кн. Володимира, 75-б; Дворецька, 108-д; Березовського, 20 – з 6 ранку до опівночі. Від котелень по вул. Поліська, 5-б; Курчатова, 54-а; Коперника, 44-б; Герцена, 5-а; Відінська, 21-а; М. Карнаухова, 41-в; Чорновола, 74-в; Жукова, 22; Макарова, 41 – з 6 до 9 ранку та з 17-ої до 23-ої.

Калорійні рахунки рівненського "Теплоенерго"

Чтв, 09/29/2016 - 12:34

Понад два місяці тому в Рівному створили спеціальну депутатську комісію, яка мала розібратися наскільки тарифи від ТОВ «Рівнетеплоенерго» обґрунтовані. Розібратися і, можливо, подати якісь пропозиції щодо їхнього зниження. Бо після зростання тарифів одна гігакалорія тепла для рівнян коштує 1457 гривень. Натомість експерти запевняють, ціна на одну гігакалорію завищена, щонайменше на півтори сотні гривень.

Тарифами «Рівнетеплоенерго» займуться правоохоронці

Птн, 09/23/2016 - 11:34

Правознавець Гліб Олійник розповідає, що вже півтора місяці у Рівному працює спеціальна комісія, яка переглядає тарифи на послуги «Рівнетеплоенерго». За словами експерта, впродовж цього часу члени комісії намагалися отримати необхідні документи для вивчення. Однак підприємство надавало їх неохоче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прецедент створили до нас: Рівне далеко не перше місто, де збираються знизити тарифи

У Рівному міняють тепломережі

Птн, 09/16/2016 - 15:47

У центрі Рівного, на перехресті вулиці Соборна та 16-го Липня, капітально ремонтують мережі теплопостачання. Роботи виконують працівники «Рівнетеплоенерго».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прецедент створили до нас: Рівне далеко не перше місто, де збираються знизити тарифи

Прецедент створили до нас: Рівне далеко не перше місто, де збираються знизити тарифи

Втр, 09/13/2016 - 13:23

На засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради заговорили про те, що незабаром тарифи на гаряче водопостачання та опалення для населення зменшать. На скільки відсотків, поки ніхто говорити не береться. Проте запевняють: споживачі різницю відчують.

У Рівному частково перекрили вулицю Гагаріна

Срд, 08/31/2016 - 10:55

«Рівнетеплоенерго» напередодні розпочало реконструкцію ділянки теплової мережі на вулиці Князя Володимира в тому місці, що примикає до вулиці Гагаріна. Через це сьогодні перекрито рух транспорту вулицею Гагаріна на ділянці від вулиці Уласа Самчука до вулиці Міцкевича.

Як повідомили представники підприємства, рух транспортних засобів буде відновлено вже сьогодні до вечора. До цього часу ремонтники планують завершити роботи з укладання труб діаметром 219 мм і протяжністю 100 погонних метрів у двотрубному вимірі і перепрошують водіїв та пішоходів за тимчасові незручності.

«Рівнетеплоенерго» гальмує роботу тарифної комісії

Птн, 08/19/2016 - 09:34

Незважаючи на обіцянки, рівненські постачальні підприємства і досі не надали контрольній комісії депутатів Рівнеради пакет документів, відповідно до яких НКРЄКП встановлювало тарифи для населення. Пояснюють це надто великим обсягом роботи. Однак депутати ладні зачекати, адже саме від якісного аналізу кожної складової, яка впливає на тариф, залежить його зменшення.

Тарифи на тепло у Рівному можна знизити на чверть?

Чтв, 08/11/2016 - 15:31

Зниження тарифів у Рівному — можливе. Принаймні,таке враження складається після двох засідань відповідної комісії Рівненської міської ради. Навіть без попередніх підрахунків, рівненські родини зможуть заощаджувати до 150 гривень на 1 Гкал за тепло, повідомила міська обраниця Любов Романюк. Нагадаємо, саме вона на останній сесії ініціювала створення комісії, яка б проаналізувала нарахування комунальних тарифів у Рівному.

У Рівному відновлюють гаряче водопостачання

Чтв, 07/28/2016 - 13:52

«Рівнетеплоенерго» завершує проведення гідравлічних випробувань теплових мереж на міцність та щільність, ліквідацію виявлених пошкоджень та інших недоліків. Відтак, в обласному центрі з понеділка 1 серпня планують відновити гаряче водопостачання.

Цього дня зранку теплопостачальники поступово розпочнуть запускати котельні, тому гаряча вода у кранах рівнян з’явиться вже пообіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненському льонокомбінаті запустили "зелений" тариф

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.