Рівнерада

Підрахували скільки мільйонів Рівне "втратить" у 2018 році

Птн, 10/20/2017 - 12:49

Про те, що наступний 2018 бюджетний рік буде не простим вже давно поговорюють високопосадовці. Начальник управління бюджету та фінансів Рівнеради Вітор Шульга давно наголошував на тому, що в наступному році навряд чи варто очікувати профіциту бюджету. Адже на місцеві бюджети тільки «накидають» додаткові зобов’язання. Уже в цьому, 2017 році Рівне витратило понад 28 мільйонів гривень на ті статі видатків, які раніше покривалися із держбюджету. За попередніми підрахунками, в наступному році ця сума може сягнути більше 57 мільйонів.

У Рівнераді змінили рішення про артистів, які гастролюють у Росії

Чтв, 10/19/2017 - 15:34

Депутати Рівненської міської ради внесли зміни до рішення, яке прийняли ще у травні минулого року.

Депутати Рівнеради підтримали столичних мітингувальників зверненням до Президента України

Чтв, 10/19/2017 - 11:17

Депутати Рівненської міської ради проголосували за звернення до Президента та Верховної Ради з вимогою прискорити розгляд та прийняття проекту Закону про антикорупційні суди, а також забезпечити формування вищого антикорупційного суду протягом найближчих шести місяців.

У центрі Рівного люди просять встановити шлагбаум

Чтв, 10/19/2017 - 11:01

Мешканці вулиці Короленка, 2, що у Рівному, просять перекрити один із проїздів шлагбаумом.

- У нас біля будинку є два проїзди, і в нашому дворі постійно їздить купа машин. Тож просимо хоча б один із проїздів перекрити шлагбаумом. Доїзд швидкої та пожежної буде забезпечено, адже лишиться відкритим один із проїздів, - розповідає мешканка Короленка.

Чи можна виконати прохання рівнян, з’ясовуватиме начальник управління ЖКГ.

У Рівнераді показують "своє кіно" - наживо

Чтв, 10/19/2017 - 10:33

Сьогодні, 19 жовтня, на пленарному засіданні сімнадцятої сесії Рівненської міської ради 7 скликання, розпочали пряму відеотрансляцію засідань. 

Щоправда, поки що апаратуру лише тестують і не відомо, чи відеотрансляції зберігатимуться.

За словами секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука, наразі працює дві камери, аби забезпечити огляд із двох ракурсів. 

Відеотрансляцію можна подивитися на YouTube

Наразі її дивляться від 10 до 15 користувачів. 

Рівняни «доведуть до відома» депутатам, хто буде керувати ринком «Моріон»

Чтв, 10/19/2017 - 09:56

Сьогодні, 19 жовтня, перед початком засідання сесії Рівнеради, рівняни зібралися на мітинг. Вкотре до міських обранців прийшли представники ринку «Моріон». На цей раз, кажуть, нічого не вимагатимуть, нічого не проситимуть, а просто доведуть до відома своє рішення: управління ринком беруть у свої руки.

У Рівнераді виділили безоплатно у власність сім земельних ділянок

Чтв, 09/14/2017 - 12:19

Для семи учасників АТО на вулиці Костромській, що у Рівному, виділили сім земельних ділянок безоплатно у власність. Депутати Рівнеради за ці питання проголосували пакетом.

Ці проекти рішень підтримали 32 депутати із 33 присутніх. 

Зміни у рівненській фракції Громадського контролю Хомко назвав другим проривом після Саакашвілі

Чтв, 09/14/2017 - 11:10

Сьогодні на сесії Рівнеради із фракції Громадський контроль вийшло два депутати: Святослав Стельмащук та Тетяна Чубай. За словами Святослава Стельмащука, рішення таке прийняв, оскільки він командний гравець, а у фракції «тепер кожен грає у свої ігри».

Тетяна Чубай своє рішення мотивувала, що просто «усі люди різні».

– Після прориву Саакашвілі, це в друга подія в політичному середовищі, – зазначив міський голова Рівного.

Святослав Євтушенко повідомив, що днями у фракції відбулося засідання, на якому новим головою фракції обрали Романа Яворського.

Депутати ще думатимуть над проблемою гуртожитку у Рівному, де мешканців продали разом з будинком

Чтв, 09/14/2017 - 10:55

Ще у жовтні минулого року жителі будинку Мельника, 16 звернулися до депутатів міської ради з проханням вирішити їх питання. Тоді люди розповіли, що спершу в них були нормальні квартири у звичайному будинку, але будинок раптом змінив статус і офіційно став гуртожитком.

– У жовтні 2015 року домобудівний комбінат продав підприємцю нас і наших діток разом з будівлею. Тепер нас хочуть виселити на вулицю за рішенням суду. І ми не знаємо, що робити. Допоможіть, – просять мешканці.

Хворі на цукровий діабет рівняни можуть отримати в аптеках інсулін

Втр, 09/12/2017 - 14:55

З червня цього року у Рівному в двох аптечних мережах «Рівнефармація» та «3і» відбувається видача інсуліну для хворих на діабет рівнян. На це з держбюджету виділили 3,47 мільйона гривень.

За словами начальника управління охорони здоров'я Віктора Іськіва, кількість хворих на цукровий діабет у місті, як і загалом у державі зростає. Загалом зареєстровано близько 19 тисяч хворих. Майже дві тисячі з яких потребують інсулінопрепаратів.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.