Рівнерада

У Рівнераді «розбірки» через землю АТОвцю

Чтв, 08/17/2017 - 10:57

На першому пленарному засіданні сесії Рівнеради депутати прийняли рішення про виділення двох земельних ділянок на вулиці В’ячеслава Чорновола. Одна дісталася учаснику АТО Михайлу Чикуну, а інша – громадянці О. Калаур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина АТОвця «випросила» у депутатів Рівнеради землю

У Рівнераді шукатимуть майже 800 тисяч гривень для життя семи людей

Чтв, 08/17/2017 - 10:41

На засідання сесії Рівненської міської ради депутати із 42 мільйонів гривень перевиконання, які розподіяють між управляннями, вишукуватимуть 780 тисяч. Ці гроші необхідні для закупівлі лікарського препарату «пульмозим». Препарат необхідний для хворих на муковісцидоз. Лікування хвороби забезпечується державою, але цього препарату для хворих держава не закуповує.

«В наступному році грошей у надлишку не буде» – Віктор Шульга про бюджет Рівного

Чтв, 08/17/2017 - 09:50

На другому пленарному засіданні 15 сесії Рівнеради, яке відбудеться сьогодні, 17 серпня, депутати між управліннями ділитимуть понад 42 мільйони гривень перевиконання бюджету. Та за словами начальника управління фінансів Рівнеради Віктора Шульги, на такий великий відсоток перевиконання в наступному році розраховувати не варто. Бо те, що місто потроху має «затягувати ремінці» відчули у цьому році.

Рівнераді виділили «халявні» квитки на футбольний матч

Чтв, 08/10/2017 - 12:44

В цю суботу, 12 серпня, у Львові відбудеться футбольний матч рівненського «Вереса» з луганською «Зорею». За словами секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука, для депутатів Рівнеради виділили 15 безкоштовних квитків. При цьому доїзд до Львова і назад представники команди теж забезпечать.

– Колеги, визначіться, хто бажає побувати на матчі і підтримати команду. Аби «Верес» відчував себе як вдома, – зауважив Сергій Паладійчук.

Для «Санком-Рівне» зменшать територію обслуговування

Чтв, 08/10/2017 - 12:32

Рівненській міській раді вдалося домовитися із ТОВ «Санком-Рівне» про зменшення території обслуговування. За попередніми даними, «Санком» передасть під обслуговування для КАТП-1728 приватний сектор та будинки у яких є сміттєпроводи. Саме там найскладніша ситуація із вивезенням сміття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному дерева спилюють, а мільйони на їх утримання «дописують»?

Депутати Рівнеради «застрягли» на землях Макарова-Пржевальського

Чтв, 08/10/2017 - 12:12

Більше десяти років тому інвестори масиву в районі вулиць Макарова-Пржевальського у Рівному не можуть отримати право власності на ділянки, на яких частина з них вже побудувалася. У свій час, депутати Рівнеради вирішили, що право власності на ділянки даватимуть тим, у кого вже збудований будинок.

Дружина АТОвця «випросила» у депутатів Рівнеради землю

Чтв, 08/10/2017 - 11:37

Ще на початку року на сайті Рівнеради було оприлюднено проект рішення про затвердження проекту землеустрою та передачу вільні від забудови 11 соток землі під садівництво в районі вулиці В’ячеслава Чорновола безоплатно у власність Михайлу Чикуну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнян на сесії не слухають, бо очільники поспішають

Сьогодні, на сесію Рівнеради прийшла дружина рівнянина Чикуна. Жінка розповіла, що її чоловік учасник АТО, виходець із Ілловайського котла.

Рівнян на сесії не слухають, бо очільники поспішають

Чтв, 08/10/2017 - 10:53

Нині відбувається чергова 15 сесія Рівненської міської ради. На засідання прийшло чимало рівнян із особистими питаннями, серед яких люди із обмеженими можливостями. Однак, на початку засідання міський голова Рівного Володиир Хомко повідомив, що слухати рівнян, які записалися на виступ будуть після 12 години, бо очільники міста та області поспішають. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному дерева спилюють, а мільйони на їх утримання «дописують»?

У Рівному дерева спилюють, а мільйони на їх утримання «дописують»?

Чтв, 08/10/2017 - 10:36

Рада Реформ Рівного вимагає визнати роботу Комунального підприємства «Рівненський міський трест зеленого господарства» незадовільним. Активісти повідомляють, що досі відсутній облік зелених насаджень Рівного, не кажучи вже про дані щодо їх кількості і якісні характеристики. Представники Ради Реформ наполягають на тому, що підприємство непрофесійно обрізає дерева, що призводить до їх знищення. Не має підприємство програми розвитку зелених зон міста і керується тільки програмою розвитку та збереження зелених насаджень Рівненської області, яку затвердили ще у 2012 році.

Як рівненські депутати про свою діяльність звітували (ІНФОГРАФІКА)

Срд, 08/02/2017 - 15:12

Щоразу на виборах нас турбує питання, а чи справді депутати будуть виконувати свої обіцянки, чи будуть розробляти рішення, що сприятимуть розвитку міста та чи працюватимуть по максимуму для громади. Після виборів ми не можемо проконтролювати всього зробленого народними обранцями, але можемо побачити річні звіти депутатів.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.