Рівнерада

Рівнянам надаватимуть матеріальну допомогу на лікування

Чтв, 01/18/2018 - 15:47

Матеріальну допомогу на лікування рівнянам міська рада і надалі надаватиме. Принаймні поки що. Про це нашим журналістам повідомив начальник управління охорони здоров’я Рівненської міської ради Віктор Іськів. Нагадаємо, наприкінці минулого року члени бюджетної комісії обговорювали можливість обмеження надання такої фінансової допомоги усім потребуючим. Мовляв, за рахунок надання матеріальної допомоги рівнянам збільшується навантаження на бюджет. Якщо раніше в рік виділяли 300 тисяч гривень, то зараз ця сума вдесятеро більша. За 2017 рік сягнула понад 3 мільйони гривень.

Наступного тижня збереться Рівненська міська рада

Срд, 01/17/2018 - 11:33

У четвер, 25 січня, в конференц-залі за адресою вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться пленарне засідання чергової дев’ятнадцятої сесії Рівненської міської ради сьомого скликання.

Порядок денний пленарного засідання:

Рівнянка обгоріла, спалюючи траву

Втр, 01/16/2018 - 12:53

Жителька Рівного перед святами поїхала на Сумщину, щоб допомогти батькам по господарству. Аби облагородити територію жінка вирішила спалити траву. Однак, вогонь швидко почав поширюватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівнераді створюють комісію, яка працюватиме "за потреби"

У Рівнераді створюють комісію, яка працюватиме "за потреби"

Втр, 01/16/2018 - 12:32

У Рівненській міській раді вирішили створити комісію, яка займатиметься скандальними гуртожитками, це питання обговорили на засіданні комісії з охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення. Справа в тоиу, що ледь не на кожну сесію Рівнеради приходять мешканці гуртожитків, які вимагають приватизації помешкань, в яких проживають роками. Однак, частина з цих гуртожитків давно в приватній власності, тому часто питання приватизації стає конфліктним.

Музейники просять підтримки у Рівнераді проти будівництва на Толстого

Чтв, 12/21/2017 - 13:27

Працівники Рівненського обласного краєзнавчого музею прийшли до Рівнеради з проханням зупинити будівництво на Толстого.

"Зі штучними ялинками, як з нейлоновими сорочками" — мер Рівного замовив опитування

Чтв, 12/21/2017 - 12:35

Кілька тижнів рівняни обговорюють, якою все ж таки має буи головна ялинка області — штучна чи зрубана. Активісти другий рік поспіль реєстрували електронну петицію з вимогою не рубати заради святкування зелені красуні. За словами міського голови, цього року він вирішив ретельніше опрацювати це питання. Навіть опитування в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка С. Дем'янчука замовив.

У Рівному прийняли бюжет на наступний рік - «щоб могли нормально жити»

Чтв, 12/21/2017 - 11:55

Сьогодні, 21 грудня, на сесії Рівнеради депутати врешті затвердили бюджет 2018 року. Якщо ситуація в країні не зміниться, то за словами міського голови Рівного Володимира Хомка, з таким бюджетом місто житиме «не гірше ніж у 2017 році, а може, й на декілька відсотків краще».

Рівнянам виділили медичну допомогу

Чтв, 12/21/2017 - 11:33

Депутати Рівнеради виділили медичну допомогу для 42 рівнян. Окрім цих людей міська рада за рік роботи на лікування 440 мешканців виділила 2 мільйони 377 тисяч гривень.

Депутати вкотре заговорили про те, що необхідно зібратися і виробити конкретну позицію ради на наступний 2018 рік щодо подібних питань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Рівнеради сперечаються за свої права

Депутати Рівнеради сперечаються за свої права

Чтв, 12/21/2017 - 11:08

Депутати Рівнеради почали розгляд проекту рішення «Про внесення змін до Регламенту Рівненської міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 23 травня 2016 року № 786». Правки пропонує секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хомко-жартівник розважав людей перед сесією Рівнеради

Хомко-жартівник розважав людей перед сесією Рівнеради

Чтв, 12/21/2017 - 10:31

Нині відбувається засідання сесії Рівненськї міської ради. Депутати планують розглядати міський бюджет на 2018 рік. Поки обранці обговорюють важливі питання, дозасідають комісії, голова почав зачитувати вирізки із газет 100-річної давнини. Зокрема, про те, як у на Рівненщині відбувалися вибори та наскільки погана якість сметани, тощо.
— Сто літ пройшо, а фактично нічого не змінилося, — зауважив Володимир Хомко. — Рекомендуватиму газеті "7днів" створити окрему рубрику, де б зазначали вирізки з давніх чяасів та подібні сучасні публікації.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.