Рівнерада

Немеш обурився проти «наглої і цинічної особи» у Рівнераді

Чтв, 12/29/2016 - 12:00

Перед голосуванням про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради кандидатури Віталія Германа, слово взяв представник Радикальної партії Василь Немеш.

 - Наша радикальна партія проти цієї кандидатури. Такої наглої і цинічної особи ще не було. Він у ЦНАПі створив бізнес і свої кримінальні оборудки тепер провертатиме в нас? Це теж саме, що пустити щуку в море! - обурився Немеш.

За словами міського голови, основним аргументом прийняття його на цю роботу, була організація роботи в ЦНАПі.

АТОвці замість Нестерука вимагають Туровську

Чтв, 12/22/2016 - 10:33

На попередній сесії Рівнеради кілька представників спілки ветеранів АТО почали вимагати в депутатів виділити їм землю під будівництво на Пагорбі Слави. Претендують на ту ж ділянку, яку раніше захопили рейдери. Оскільки ділянка, на якій наполягають учасники АТО знаходиться в рекреаційній зоні, Володимир Хомко рекомендував створити земельну комісію, щоб з’ясувати ситуацію. Очолив її депутат Олександр Нестерук. Він же раніше вносив проект рішення про забудову Пагорба Слави на сайт міської ради, однак відкликав його одразу після скандалу.

Гуртожиток на вулиці Небесної сотні у Рівному не аварійний

Чтв, 12/22/2016 - 10:16

На першому поверсі будівлі, де відбуваються сесійні засідання Рівнеради, міського голову Володимира Хомка перестріли мешканці гуртожитку, який знаходиться по вулиці Небесної Сотні, 6 А. Жителі далі борються за приватизацію житла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ветерани АТО не пускають депутатів Рівнеради на сесію

Ветерани АТО не пускають депутатів Рівнеради на сесію

Чтв, 12/22/2016 - 09:46

Нині перед сесійною залою Рівнеради зібралося більше десятка учасників АТО. Кажуть, будуть блокувати вхід депутатам, поки на них не "звернуть увагу".

У п’ятницю збереться виконком Рівнеради

Пон, 12/19/2016 - 17:11

У п’ятницю, 23 грудня 2016 р. о 14:30 год. (Соборна 12 а, 3 пов.) відбудеться засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Нагадаємо, що днем раніше відбудеться сесія Рівненської міської ради.

У Рівнераді роздали більше сімдесяти земельних ділянок

Втр, 12/06/2016 - 11:43

Під час засідання сесії Рівнеради депутати одноголосно прийняли рішення вділити 72 земельні ділянки у житловому районі на вулиці Костроміській. Всі, хто отримав ділянки - це учасники антитерористичної операції, яких обрали шляхом жеребкування.

Хомко та Муляренко залишили сесію Рівнеради

Втр, 12/06/2016 - 10:51

Поки депутати Рівненської міської ради працюють у сесійній залі, міському голові Рівного та очільнику області довелося піти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мешканців Рівного «відібрали» підвали

Справа в тому, що сьогодні, до Дня захисника України в місті відбуваються урочистості, на які запрошено керівництво міста та області.

Депутати Рівнеради не можуть розпочати сесію

Втр, 12/06/2016 - 10:23

Вже п’ятнадцять хвилин депутати Рівненської міської ради ніяк не розпочнуть сесійне засідання. Все через технічні неполадки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мешканців Рівного «відібрали» підвали

— Потрібно вести стенограму та чомусь не працює запис. Тож мусимо чекати, — роз’яснив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Щоб не гаяти часу, депутати вирішили провести засідання комісій, аби додотково розглянути програми, які планують затвердити вже на цьому засіданні.

Секретар Рівнеради запропонував «власні схеми» затвердження програм

Пон, 12/05/2016 - 16:03

- Для формування бюджету міста необхідно окремим комісіям допрацювати кілька програм. Тому пропоную на перерві між розглядом сесійних питань провести засідання комісій і все ж прийняти ці програми, - зауважив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. 

Окремі депутати пропонують недовивчені програми перенести на друге пленарне засідання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На інформаційний розвиток Рівного - майже 900 тисяч гривень

У Рівному довгоочікувана прем'єра (АФІША)

Пон, 10/31/2016 - 10:23

У Мультиплексі триває показ фільму «Доктор Стрендж» у 3Д від Marvel.

Страшна автокатастрофа поставила хрест на кар'єрі успішного нейрохірурга Доктора Стренджа. Зневірившись, він вирушає в подорож в пошуках зцілення і відкриває в собі неймовірні здібності до трансформації простору і часу. Тепер він - сполучна ланка між паралельними вимірами, а його місія - захищати жителів Землі і протидіяти злу.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.