Рівнерада

Дитячі майданчики для рівненських дітлахів хочуть зробити "безкоштовними"

Чтв, 02/23/2017 - 12:55

Кілька тижнів тому депутати Рівнеради прийняли рішення про те, що на будівництво дитячих майданчиків у місті 90 % від суми виділятимуть із міського бюджету, 10% – збиратимуть мешканці самі. Проте депутати планують своє рішення змінити: вирішили, що встановлювати майданчики будуть безкоштовно. До того ж, депутати Рівнеради вирішили, що ремонт аварійних конструкцій рівненських будинків здійснюватимуть у співвідношенні 90 на 10 (90% – місто, 10% – мешканці булинку).

Депутати Рівнеради "образили" гостя з Кореї

Чтв, 02/23/2017 - 12:14

Депутати Рівнеради впродовж майже двох годин ніяк не можуть приступити до порядку денного. А все тому, що на засідання прийшло чимало активістів, мешканців Рівного, бізнесменів і кожен намагається з’ясувати своє питання.

Депутатам Рівнеради запропонували розбудувати «Бармаковель»

Чтв, 02/23/2017 - 10:53

На сесії Рівнеради студенти НУВГП запропонували кілька проектів розбудови міста. І з-поміж іншого представили проект «Бармаковелю» – місця, де рівняни в зимовий період катаються на лижах.

За ескізами молодих архітекторів, на горі, що в селі Бармаки, можна зробити кілька лижних трас, критий басейн і ще багато цікавого. За приблизними підрахунками вартість такого проекту сягнула б 300 мільйонів.

У Рівнераді вимагають: "Припиніть фінансувати тероризм"

Чтв, 02/23/2017 - 10:15

У Рівнераду прийшли представники ініціативної групи області. Вимагають, щоб Рівнерада вийшла із пропозицією підтримати блокаду торгівлі із окупантами. Окрім того, наполягають на тому, щоб питання про окуповані території нарешті було розглянуте у Верховній Раді.

У Рівнераді «радикальні розбірки»?

Срд, 02/22/2017 - 15:25

Працівники державного підприємства поскаржилися на дії місцевого «радикала» Романа Стасюка до комісії з питань захисту прав людини, депутатської діяльності та етики Рівненської міської ради. Стверджують, що депутат Рівнеради перевищує свої повноваження, публічно ображав директора держпідприємства, а ще під час телепередач надає недостовірну інформацію. Щоб розібратися у ситуації, члени комісії запросили свого колегу депутата на чергове засідання.

Через «питання Бабата» голову рівненської медіапрофспілки запросять у Рівнераду

Втр, 02/21/2017 - 16:15

Постійна комісія з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування на черговому засіданні, що відбулося сьогодні 21лютого, почала розгляд звернення Рівненської незалежної медіапрофспілки щодо дій депутата Олександра Бабата. Медійники просили членів комісії, цитуємо: «оцінити спроби тиску та погрози журналістам у відповідності до регламенту, статусу депутата міської ради та депутатської етики».

Наступного тижня засідатиме Рівнерада

Втр, 02/14/2017 - 10:00

Відповідно до розпорядження міського голови, пленарне засідання дванадцятої сесії Рівненської міської ради сьомого скликання, відбудеться 23 лютого в конференц-залі за адресою Поштова, 2 (четвертий поверх).

Початок засідання о 10.00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненська ОДА сім років не може розробити програму, щоб дисциплінувати перевізників

До слова, 17 березня відбудеться пленарне засідання десятої сесії Рівненської обласної ради.

У прокуратурі радять добре думати, перш ніж вкладати кошти в рівненську нерухомість

Пон, 01/30/2017 - 16:35

Про конфлікт між мешканцями новобудови на Струтинської 13-А (Гадамацька) та спритним забудовником-радикалом Василем Немешем, який самочинно зводить поблизу чотирьохповерхового будинку одинадцятиповерхівку, журналісти сайту ГОЛОСНО писали не один раз. Адже хоча, за рішенням ДАБІ, ще в травні минулого року йому було скасовано декларацію на забудову, роботи тривають. За даними прокуратури, «справу тримають на контролі»:

До депутатів Рівнеради прийшла найбільша сім’я Рівного (ФОТОФАКТ)

Втр, 01/24/2017 - 10:30

Багатодітна сім’я привітала депутатів Рівненської міської ради з Різдвяними святами. Оксана Бірук із 16 дітьми прийшла заколядувати міським обранцям та побажати плідної роботи у 2017-му році.

Депутати Рівного передадуть право підпису документів від міського голови «радикалу»?

Суб, 01/21/2017 - 12:32

На розгляд бюджетної комісії Рівненської міськради представили два проекти рішень, що стосуються приватизації кімнат гуртожитку, що на вулиці Небесної Сотні, 6А. В одному йдеться про виведення з маневрового житлового фонду кімнат у гуртожитку та надання  дозволу на їх приватизацію. А в іншому про те, що право підписати ці документи депутати уповноважують депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Романа Стасюка.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.