Рівнерада

Завтра відбудеться сесія Рівнеради

Втр, 03/28/2017 - 14:58

Відповідно до розпорядження міського голови, четверте пленарне засідання дванадцятої сесії Рівненської міської ради 7 скликання, відбудеться 29 березня 2017 року в конференц-залі за адресою Поштова, 2 (четвертий поверх).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненському депутату перед сесією вручили підозру (ФОТОФАКТ)

Початок реєстрації о 09 год. 30 хв.

Початок засідання о 10:00 год.

На сесії Рівнеради оголосили перерву

Чтв, 03/16/2017 - 10:59

Перед розподілом 200 мільйонів гривень бюджету розвитку Рівного фракція "Батьківщини" попросила перерву, аби обговорити докладно та дослідити питання. Відтак Вололимир Хомко оголосив перерву на 15 хвилин і депутати пішли радитись.

Депутати Рівнеради зібралися, щоб розглянути вимоги активістів

Втр, 03/14/2017 - 16:20

У Рівнераді почали обговорювати текст звернення, який пропонуватимуть активісти. Перед початком другого засідання чергової сесії Рівнеради Галина Кульчинська зачитала присутнім проект звернення активістів, який пропонують надіслати президенту, прем’єр-міністру та кабміну. Активісти вимагають:

Рівнерада: почали з ремонту — завершили закупівлею паперу

Втр, 03/07/2017 - 15:35

У звязку із поточним ремонтом приміщення управління бюджету і фінансів Рівненської міської ради попросило додаткові кошти загального фонду в сумі 130 тисяч гривень. За словами начальника управління Віктора Шульги, на момент формування бюджету міста 2017 ці кошти не врахували, оскільки просто-напросто не знали про ремонт.

Дитячі майданчики для рівненських дітлахів хочуть зробити "безкоштовними"

Чтв, 02/23/2017 - 12:55

Кілька тижнів тому депутати Рівнеради прийняли рішення про те, що на будівництво дитячих майданчиків у місті 90 % від суми виділятимуть із міського бюджету, 10% – збиратимуть мешканці самі. Проте депутати планують своє рішення змінити: вирішили, що встановлювати майданчики будуть безкоштовно. До того ж, депутати Рівнеради вирішили, що ремонт аварійних конструкцій рівненських будинків здійснюватимуть у співвідношенні 90 на 10 (90% – місто, 10% – мешканці булинку).

Депутати Рівнеради "образили" гостя з Кореї

Чтв, 02/23/2017 - 12:14

Депутати Рівнеради впродовж майже двох годин ніяк не можуть приступити до порядку денного. А все тому, що на засідання прийшло чимало активістів, мешканців Рівного, бізнесменів і кожен намагається з’ясувати своє питання.

Депутатам Рівнеради запропонували розбудувати «Бармаковель»

Чтв, 02/23/2017 - 10:53

На сесії Рівнеради студенти НУВГП запропонували кілька проектів розбудови міста. І з-поміж іншого представили проект «Бармаковелю» – місця, де рівняни в зимовий період катаються на лижах.

За ескізами молодих архітекторів, на горі, що в селі Бармаки, можна зробити кілька лижних трас, критий басейн і ще багато цікавого. За приблизними підрахунками вартість такого проекту сягнула б 300 мільйонів.

У Рівнераді вимагають: "Припиніть фінансувати тероризм"

Чтв, 02/23/2017 - 10:15

У Рівнераду прийшли представники ініціативної групи області. Вимагають, щоб Рівнерада вийшла із пропозицією підтримати блокаду торгівлі із окупантами. Окрім того, наполягають на тому, щоб питання про окуповані території нарешті було розглянуте у Верховній Раді.

У Рівнераді «радикальні розбірки»?

Срд, 02/22/2017 - 15:25

Працівники державного підприємства поскаржилися на дії місцевого «радикала» Романа Стасюка до комісії з питань захисту прав людини, депутатської діяльності та етики Рівненської міської ради. Стверджують, що депутат Рівнеради перевищує свої повноваження, публічно ображав директора держпідприємства, а ще під час телепередач надає недостовірну інформацію. Щоб розібратися у ситуації, члени комісії запросили свого колегу депутата на чергове засідання.

Через «питання Бабата» голову рівненської медіапрофспілки запросять у Рівнераду

Втр, 02/21/2017 - 16:15

Постійна комісія з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування на черговому засіданні, що відбулося сьогодні 21лютого, почала розгляд звернення Рівненської незалежної медіапрофспілки щодо дій депутата Олександра Бабата. Медійники просили членів комісії, цитуємо: «оцінити спроби тиску та погрози журналістам у відповідності до регламенту, статусу депутата міської ради та депутатської етики».

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.