Рівнерада

Начальник рівненської ДАБІ просить допомоги в громади

Втр, 05/16/2017 - 10:40

За словами начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції Ігор Мічуда, сьогодні о 15:30 відбудеться чергове судове засідання адмінсуду щодо незаконного будівництва багатоповерхівки у Рівному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнерада цікавиться, звідки взявся високий паркан на Кавказькій

Депутатам Рівнеради нагадали, що вони слуги народу

Втр, 05/16/2017 - 10:00

На сесію Рівненської міської ради прийшли мешканці вулиці Поштова. Люди просять депутатів виділити кошти на викладення бруківкою їх історичної вулиці. Кажуть, за їх підрахунками треба покласти приблизно півтори тисячі метрів квадратних бруківки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Рівному хочуть створити "громадський центр" для комунікації партій з виборцями

Вимагаючи допомоги в благоустрої вулиці, мешканці Поштової нагадали депутатам, що вони слуги народу.

Депутати Рівнеради закрили питання по Будинку побуту до 2021 року

Чтв, 04/27/2017 - 11:05

Договір оренди Будинку побуту, що у Рівному продовжили до 2021 року. Раніше його хотіли продати, утім орендарі та суборендарі приміщення просили про продовження оренди. З цією вимогою суборендарі прийшли на засіданні Рівнеради. Тож управління комунальною власністю розробило відповідний проект рішення, у якому йдеться про продовження терміну оренди, яка має закінчитися уже в травні 2021 року. Цей проект і підтримали депутати.

У Рівному мітингують підприємці (ФОТОФАКТ)

Чтв, 04/27/2017 - 10:05

Біля приміщення, де має відбутися сесія Рівненської міської ради зібралося кілька десятків людей. Вимагають, аби місцевий Будинок побуту залишився у власності громади.

– Була чутка, що його хочуть продати. Ми ж просимо залишити все на своїх місцях, адже це купа робочих місць, – говорять мітингувальники. 

Завтра відбудеться сесія Рівнеради

Втр, 03/28/2017 - 14:58

Відповідно до розпорядження міського голови, четверте пленарне засідання дванадцятої сесії Рівненської міської ради 7 скликання, відбудеться 29 березня 2017 року в конференц-залі за адресою Поштова, 2 (четвертий поверх).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненському депутату перед сесією вручили підозру (ФОТОФАКТ)

Початок реєстрації о 09 год. 30 хв.

Початок засідання о 10:00 год.

На сесії Рівнеради оголосили перерву

Чтв, 03/16/2017 - 10:59

Перед розподілом 200 мільйонів гривень бюджету розвитку Рівного фракція "Батьківщини" попросила перерву, аби обговорити докладно та дослідити питання. Відтак Вололимир Хомко оголосив перерву на 15 хвилин і депутати пішли радитись.

Депутати Рівнеради зібралися, щоб розглянути вимоги активістів

Втр, 03/14/2017 - 16:20

У Рівнераді почали обговорювати текст звернення, який пропонуватимуть активісти. Перед початком другого засідання чергової сесії Рівнеради Галина Кульчинська зачитала присутнім проект звернення активістів, який пропонують надіслати президенту, прем’єр-міністру та кабміну. Активісти вимагають:

Рівнерада: почали з ремонту — завершили закупівлею паперу

Втр, 03/07/2017 - 15:35

У звязку із поточним ремонтом приміщення управління бюджету і фінансів Рівненської міської ради попросило додаткові кошти загального фонду в сумі 130 тисяч гривень. За словами начальника управління Віктора Шульги, на момент формування бюджету міста 2017 ці кошти не врахували, оскільки просто-напросто не знали про ремонт.

Дитячі майданчики для рівненських дітлахів хочуть зробити "безкоштовними"

Чтв, 02/23/2017 - 12:55

Кілька тижнів тому депутати Рівнеради прийняли рішення про те, що на будівництво дитячих майданчиків у місті 90 % від суми виділятимуть із міського бюджету, 10% – збиратимуть мешканці самі. Проте депутати планують своє рішення змінити: вирішили, що встановлювати майданчики будуть безкоштовно. До того ж, депутати Рівнеради вирішили, що ремонт аварійних конструкцій рівненських будинків здійснюватимуть у співвідношенні 90 на 10 (90% – місто, 10% – мешканці булинку).

Депутати Рівнеради "образили" гостя з Кореї

Чтв, 02/23/2017 - 12:14

Депутати Рівнеради впродовж майже двох годин ніяк не можуть приступити до порядку денного. А все тому, що на засідання прийшло чимало активістів, мешканців Рівного, бізнесменів і кожен намагається з’ясувати своє питання.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.