Рівнеоблводоканал

На яких вулицях Рівного сьогодні не буде води?

Пон, 12/11/2017 - 09:39

Сьогодні, 11 грудня, через пошкодження водопроводу, з 10 години буде відсутнє водопостачання на частині вулиці Корольова. Окрім цього, не буде водопостачання в районі Басового Кута. Без води будуть вул. Погоринська, Басівкутська, Малорівненська, Ботанічна, Нестерова, Боженова, Залізнична, Радивилівська, Садова, Марії Несвицької, Марусі Чурай, Нестерова, Самолюка, Біляшівського, Лєскова, Івана Їжакевича, Курганська, Мисливська, Красильникова, Шпудейка. Можливо, у деяких будинках буде водопостачання із пониженим тиском.

Повірка лічильників холодної води для рівнян стала платною

Пон, 12/04/2017 - 16:52

Із 1 грудня повірка лічильників для мешканців багатоквартирних будинків Рівного платна. Такі зміни стосуються мешканців багатоквартирних будинків з централізованим постачанням холодної води. Про це інформує «Рівнеоблводоканал».

До слова, на даний час підприємство проводить безкоштовно планову повірку водолічильника(ів) (розпломбування, демонтаж, транспортування, повірку, монтаж та опломбування) лише фізичним особам-мешканцям приватного сектору. 

Хто влаштував гепатитний переполох у Рівному?

Чтв, 11/02/2017 - 14:36

У вівторок ввечері у Рівному почали поширюватися чутки про те, що в обласному центрі відбувається масове зараження громадян гепатитом А. Нібито – через прорив міського водогону, в який могли потрапити каналізаційні стоки. Дехто припускав, що з цього приводу вже була нарада і відповідні керівні органи знають про проблему, однак не афішують її. У зв'язку з цим в мережі Інтернет серед містян почала поширюватися паніка.

Сьогодні одна з вулиць Рівного частково залишиться без води

Пон, 09/11/2017 - 09:32

Сьогодні, 11 вересня, не буде водопостачання у Рівному на вул. Мельника, 2, 4, 6, 8, 10 у зв'язку з ремонтом водопроводу. Підвезення питної води здійснюватиметься спецмашинами за заявками споживачів за телефоном 26-74-44. «Рівнеоблводоканал» перепрошує користувачів за тимчасові незручності.

Один з корпусів Рівненської міської лікарні залишився без води

Птн, 09/01/2017 - 09:23

Сьогодні, 1 вересня, відсутнє водопостачання у терапевтичному корпусі Рівненської міської центральної лікарні через пошкодження водопроводу. Тривають ремонтні роботи. Підвезення питної води здійснюватиметься спецмашинами за заявками споживачів за телефоном 26-74-44. «Рівнеоблводоканал» перепрошує користувачів за тимчасові незручності.

Біла Криниця лишилася без води

Пон, 08/28/2017 - 09:33

Сьогодні, 28 серпня, буде відсутнє водопостачання у селі Біла Криниця Рівненського району – спеціалісти «Рівнеоблводоканалу» ремонтуватимуть водопровід на фермі. Води не буде також на вулицях Сумській та Червонія у Рівному, де стався порив водопроводу. Під час виконання робіт, можливо, без води залишаться вул. Зоффе та вул. Поліська.

Підвезення питної води здійснюватиметься спецмашинами за заявками споживачів за телефоном 26-74-44. «Рівнеоблводоканал» перепрошує користувачів за тимчасові незручності.

На яких вулицях Рівного сьогодні не буде води?

Суб, 08/26/2017 - 09:18

Сьогодні, 26 серпня, на вул. Небесної Сотні, 24, на вул. Червонія та на вул. Сумська у Рівному тривають ремонтні роботи, тому відсутнє водопостачання. «Рівнеоблводоканал» перепрошує користувачів за тимчасові незручності.

В центрі Рівного запрацював питний фонтанчик (ФОТОФАКТ)

Суб, 08/12/2017 - 10:38

В центрі Рівного за кінопалацом «Україна» нарешті запрацював фонтан питної води. Працівники «Рівнеоблводоканалу» обладнали його ще три роки тому, однак фонтан швидко встигли розбити вандали.

За словами головного інженера «Рівнеоблводоканалу» Анатолія Чабана, у якості води споживачі можуть бути впевнені, адже постійно проводяться лабораторні дослідження, які підтверджують її якість.

Особливо актуальна та доцільна наявність фонтану в центрі міста в спекотну погоду, яка панує в Рівному останній тиждень.

Мешканці вулиці Бандери у Рівному залишаться без води

Втр, 07/25/2017 - 09:21

Сьогодні на вулиці Степана Бандери у Рівному ремонтуватимуть водопровід. Ненадовго на час заміни засувки у зону перекриття води увійде ділянка водопроводу по вказаній вулиці. В першій половині дня буде відсутнє водопостачання на вул.Степана Бандери, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 37, 39, 41.

ПАТ «Рівнеоблводоканал» перепрошує користувачів за тимчасові незручності.

У Рівному ремонтують водопровід на перехресті поблизу Усті

Срд, 07/19/2017 - 12:26

На перехресті вулиць Князя Володимира-Шухевича у Рівному триває заміна ділянки стального водопроводу довжиною 36 метрів. Бригада робітників також працює на вулиці Литовській, продовжуючи пошук прихованого пориву водопроводу. В зв’язку з цим в окремих будинках на вказаних вулицях буде відсутнє водопостачання. Підвезення питної води здійснюватиметься спецмашинами за заявками споживачів за телефоном 26-74-44. «Рівнеоблводоканал» перепрошує користувачів за тимчасові незручності.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.