Рівненський льонокомбінат

Рівненський льонокомбінат у жалобі: не стало легендарної ткалі Мілентини Бондарєвої

Нед, 12/24/2017 - 16:50

На 84-му році життя перестало битися серце легендарної ткалі, ветерана Рівненського льонокомбінату, Героїні соціалістичної праці, кавалера багатьох орденів і медалей, невтомної натхненниці громадського життя відновленого гіганта легкої промисловості, людини-легенди і людини-епохи - Мілентини Станіславівни Бондарєвої.

Рівненський льонокомбінат здобув перемогу в протистоянні зі свавіллям ДАБІ

Птн, 12/22/2017 - 12:28

Колектив Рівненського льонокомбінату (ТМ «Goldi – Льонокомбінат») здобув чергову перемогу у своїй нескінченній боротьбі з чиновницьким нахабством і свавіллям. Підприємство отримало дозвіл на проведення будівельних робіт. Тож тепер нарешті втілиться у життя задум про нову простору фабрику в Шепетівці, у приміщенні якої працюватиме також фірмовий магазин компанії.

Рівненські виробничники їдуть протестувати до столиці

Пон, 12/18/2017 - 12:50

У нескінченних, щоразу різних, але завжди схожих історій боротьби найбільшого текстильного підприємства України із чиновницьким свавіллям і саботажем лік іде уже не на десятки, а певно на сотні. Вся історія Рівненського льонокомбінату із перших днів його відродження – наче суцільний рух проти течії. Проти масової зневіри та інертності, під постійним тиском і всупереч всім негараздам, що стоять на перепоні розвитку промисловості нашої держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чиї у Рівному депутати?

ТМ «Goldi - Льонокомбінат» представила нову колекцію під відкритим небом

Пон, 08/28/2017 - 18:02

Рівненський льонокомбінат не перестає тішити гостей та мешканців міста новинками у сфері якісного трикотажного одягу. І в будні, і у свята найбільше текстильне підприємство країни ділить з рівнянами радість та смуток, позитивні емоції та сподівання на краще завтра. Тож на День міста ТМ «GOLDI Льонокомбінат» підготувала для рівнян нову яскраву колекцію осіннього одягу для всієї родини.

Рівненським виробництвом цікавляться в Ірані

Срд, 08/23/2017 - 14:55

Найбільше текстильне підприємство України - Рівненський льонокомбінат - напередодні відвідав президент ірано-української Торгово-промислової палати Хамідреза Гаді. Після знайомства з виробництвом іноземний гість не приховував емоцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велетенська фарбувальна машина прибула на Рівненський льонокомбінат

Велетенська фарбувальна машина прибула на Рівненський льонокомбінат

Втр, 07/25/2017 - 15:11

Льонокомбінат поповнився ще однією одиницею надсучасного високотехнологічного обладнання європейського зразка. На виробництво прибула нова фарбувальна машина від німецької компанії THIES. На сьогодні це найпотужніша фарбувальна машина підприємства, розрахована на 1600 кг тканини. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

Вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту від Рівненського льонокомбінату

Птн, 07/14/2017 - 15:40

Рівненський льонокомбінат уже на самому старті запуску виробництва джинсів. Напередодні на підприємстві розвантажили заключну партію машин виробництва італійської компанії «Tonello», лідера ринку обладнання для обробки джинсів. Одразу три фури з новітнім обладнанням прибули на Льонокомбінат, уже невдовзі розпочнеться його монтаж та випробування.

Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

Срд, 06/28/2017 - 10:03

На Рівненському льонокомбінаті триває активна підготовка до запуску джинсового виробництва. Сьогодні на підприємство прибули дві нові машини виробництва італійської компанії «Tonello», тож наразі на Льонокомбінаті вкотре готуються до монтажу висококласного європейського обладнання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посол Індії зацікавився текстильним виробництвом у Рівному

Шахраї дурять користувачів Instagram, прикриваючись відомим брендом

Птн, 06/23/2017 - 17:57

Найбільший вітчизняний рітейлер готового одягу – Рівненський льонокомбінат, що працює під ТМ «Льонокомбінат – Goldi», заявляє про інформаційну атаку з боку невідомих шахраїв  у мережі Instagram.  Зловмисники зареєстрували там профіль із іменем «goldi_ua», імітуючи офіційне представництво компанії. Та оголосили про «акцію»: першим 5000 підписникам сторінки обіцяють сертифікати на придбання товару в мережі магазинів «Льонокомбінат-Goldi» на суму 1000 гривень. А також комплекти одягу за репост із відміткою фейкового аканту.

Рівненський льонокомбінат продовжує нарощувати потужності

Птн, 06/23/2017 - 13:12

Рівненський льонокомбінат продовжує нарощувати виробничі потужності. Промисловий гігант знову закупив нове обладнання. Його вже розвантажили і розпочали монтувати. Вже незабаром підприємство зможе виготовляти ще більше тканини, її якість знову підвищиться, а також на виробництві додасться робочих місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представники відомого японського бренду вивчають рівненське виробництво

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.