Рівненський льонокомбінат

Вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту від Рівненського льонокомбінату

Птн, 07/14/2017 - 15:40

Рівненський льонокомбінат уже на самому старті запуску виробництва джинсів. Напередодні на підприємстві розвантажили заключну партію машин виробництва італійської компанії «Tonello», лідера ринку обладнання для обробки джинсів. Одразу три фури з новітнім обладнанням прибули на Льонокомбінат, уже невдовзі розпочнеться його монтаж та випробування.

Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

Срд, 06/28/2017 - 10:03

На Рівненському льонокомбінаті триває активна підготовка до запуску джинсового виробництва. Сьогодні на підприємство прибули дві нові машини виробництва італійської компанії «Tonello», тож наразі на Льонокомбінаті вкотре готуються до монтажу висококласного європейського обладнання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посол Індії зацікавився текстильним виробництвом у Рівному

Шахраї дурять користувачів Instagram, прикриваючись відомим брендом

Птн, 06/23/2017 - 17:57

Найбільший вітчизняний рітейлер готового одягу – Рівненський льонокомбінат, що працює під ТМ «Льонокомбінат – Goldi», заявляє про інформаційну атаку з боку невідомих шахраїв  у мережі Instagram.  Зловмисники зареєстрували там профіль із іменем «goldi_ua», імітуючи офіційне представництво компанії. Та оголосили про «акцію»: першим 5000 підписникам сторінки обіцяють сертифікати на придбання товару в мережі магазинів «Льонокомбінат-Goldi» на суму 1000 гривень. А також комплекти одягу за репост із відміткою фейкового аканту.

Рівненський льонокомбінат продовжує нарощувати потужності

Птн, 06/23/2017 - 13:12

Рівненський льонокомбінат продовжує нарощувати виробничі потужності. Промисловий гігант знову закупив нове обладнання. Його вже розвантажили і розпочали монтувати. Вже незабаром підприємство зможе виготовляти ще більше тканини, її якість знову підвищиться, а також на виробництві додасться робочих місць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представники відомого японського бренду вивчають рівненське виробництво

Рівняни прощалися з розробником перших українських джинсів – 23-річним Дмитром Червонюком

Суб, 06/10/2017 - 12:22

Нагадаємо, життя Дмитра Червонюка трагічно обірвалося в четвер, 8 червня, в жахливій ДТП на Житомирщині. 23-річний хлопець був керівником та ініціатором проекту Goldi Jeans. Незабаром ТМ «Goldi-Льонокомбінат» мала випустити перші джинси вітчизняного виробництва...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Непоправна втрата вітчизняної промисловості: не стало Дмитра Червонюка

Експерти ТМ «GOLDI-Льонокомбінат» оцінювали роботи молодих дизайнерів у столиці

Втр, 06/06/2017 - 18:02

ТМ «GOLDI-Льонокомбінат» стрімко завойовує собі місце під сонцем у світі фешн-індустрії. І два десятки фірмових магазинів у всіх куточках України, і з них шість у Києві, які користуються надзвичайною популярністю у столичних модників, - лише один з показників високої оцінки, яку українці надають одягу від вітчизняного виробника. Свідченням авторитету торгової марки «GOLDI-Льонокомбінат» у світі високої моди  стало членство виконавчого директора Рівненського льонокомбінату Наталії Михайлової в журі Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани».

В родині Льонокомбінату поповнення – у директорки підприємства народилася донечка

Птн, 06/02/2017 - 15:33

Дружна льонокомбінатівська родина знову радіє поповненню. Цього разу привід особливий, адже щастя прийшло в сім’ю директора Рівненського льонокомбінату Галини Коробки та начальника сушильно-ширильного цеху підприємства Олександра Коробки.

Посол Індії зацікавився текстильним виробництвом у Рівному

Втр, 05/30/2017 - 12:49

Зв’язки між Україною та Індією, що отримали свій початок і справжній розквіт у часи Радянського Союзу, на сьогодні тривають і розвиваються. Щорічний товарообіг між нашими країнами становить близько двох мільярдів доларів, при цьому доля українського експорту у 3-4 рази перевищує імпорт товарів із Індії. Тож зацікавленість індійців у поглибленні співпраці та зміні такого балансу очевидна.

Представники відомого японського бренду вивчають рівненське виробництво

Втр, 04/11/2017 - 15:10

Хідео Фьюджіта та Дзюніті Кунюджі - представники бренду JUKI, одного з лідерів на світовому ринку швейного обладнання, вивчають роботу швейного цеху на Рівненському льонокомбінаті. Фахівці японської компанії аналізують виробничі процеси, щоб підібрати і запропонувати Рівненському льонокомбінату максимально оптимізоване обладнання саме під потреби підприємства, з урахуванням усіх його особливостей.

«ШИТИ» по-старому: чим займаються рівненські прокурори

Птн, 04/07/2017 - 11:06

За роки праці у виробництві колектив Рівненського льонокомбінату та його очільник давно звикли, що успішне промислове підприємство систематично не дає спокою тим, хто уміє лише паразитувати. Нескінченні приводи, котрі вигадують посадовці із різних структур та на різних рівнях, загартували принциповість і бойовий дух льонокомбінатівців. Тут звикли боротися зі свавіллям кабінетних «щурів», а не боятися їх чи миритися з їхньою зухвалістю. Однак не обтяжені зайвими клопотами чиновники вигадують щоразу нові приводи для тиску на успішне текстильне виробництво.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.