Рівненський діагностичний центр

У Рівненському діагностичному центрі розгубились від кількості бажаючих увійти до Наглядової ради

Втр, 11/28/2017 - 10:56

Після невеликої перерви продовжується робота над створенням Наглядової ради при Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука. Бажання увійти до наглядової ради висловили майже 40 представників громадськості. Тоді як типовим положенням передбачена участь у раді шести представників громадських організацій. 

Ембріологічна лабораторія Рівненського діагностичного центру отримала статус «Чиста лікарня»

Чтв, 10/12/2017 - 11:22

Рівненські лікарі зробили черговий важливий крок у розвитку Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. Віктор Поліщука. В ембріологічній лабораторії обласного Центру репродуктивного здоров’я центру головний лікар закладу Роман Шустик отримав сертифікат, який підтверджує високий статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Рівненські лікарі знайомились із найсучаснішим діагностичним обладнанням

Суб, 10/07/2017 - 14:35

Команда спеціалістів Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука взяла участь у 26-й Міжнародній медичній виставці «Охорона здоров'я - 2017», яка проходила з 3-5 жовтня у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Медики з Рівненського діагностичного центру щорічно відвідують цю виставку вже впродовж 15 років. Участь у заході такого рівня не тільки дозволяє ознайомлюватися з найсучаснішими новинками науки і техніки в галузі діагностики, а й розвивати партнерські зв’язки з лікарями з усіх регіонів України та з-за кордону.

Діагностичний центр у Рівному замінували?

Пон, 08/03/2015 - 11:03

У Рівному спецслужби перевіряють інформацію про замінування діагностичного центру. Про це повідомила прес-служба УМВС України в Рівненській області. 

Сьогодні, 03 серпня, о 10.07 на спецлінію «102» надійшло повідомлення про замінування Рівненського обласного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука.
На місці події зараз працюють спецслужби.
 

Рівнянам показали, як уникнути здирництва у лікарні (ВІДЕО)

Пон, 01/19/2015 - 13:49

Учасники «Дорожнього контролю» показали як боротися із так званими «благодійними внесками» у Рівненському діагностичному центрі. Відповідна відео-інструкція з’явилася в Інтернеті.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.