Рівненські школи

Рівненські копи взялися боротися з булінгом у школах

Срд, 10/04/2017 - 15:58

Інспектори Патрульної поліції Рівного проводять виховні бесіди з рівненськими школярами на рахунок булінгу в дитячому середовищі. Адже, за спостереженням патрульних, останнім часом випадки агресивного поводження учнів у школах почастішали. Діти дозволяють собі принизливо обзиватися, кепкувати один з одного, чіплятися, псувати особисті речі, влаштовувати бійки і вважати це нормальною проведінкою.

Для рівненських шкіл обиратимуть найкращу оргтехніку за найнижчими цінами

Втр, 06/07/2016 - 12:37

1 червня відбулася зустріч представників комітету з конкурсних торгів Управління освіти Рівненського міськвиконкому, громадських активістів та підприємств – потенційних учасників тендеру на закупівлю оргтехніки для рівненських шкіл. Під час дискусії обговорили технічні вимоги до оргтехніки, вимоги до оформлення документації, умови постачання та оплати.

Рівненські школярі відпочиватимуть до Водохреща

Суб, 01/02/2016 - 15:05

Із 25 грудня рівненські школи зачинились на зимові канікули. Відпочинок для більшості учнів триватиме три тижні – аж до 17 січня.

Нагадаємо, цьогоріч профільне міністерство віддало школам право самим визначитись, в які терміни облаштувати відпочинок дітям. Варіантів було два: тиждень канікул у жовтні і тоді звичайні двотижневі взимку, або ж повчитись всю осінь і тоді відпочити на свята довше. 

36 із 38-ми рівненських шкіл вибрали варіант довших зимових канікул. Тож усі, хто вважається учнями середніх та старших класів, на навчання повернуться перед святом  Водохреща. 

На Рівненщині школяри вчитимуться в теплі- відремонтовано 470 шкільних котелень

Втр, 08/26/2014 - 13:26

У школах Демидівського, Острозького, Дубенського, Корецького, Костопільського, Рівненського району, а також міст Кузнецовськ та Рівне проведено ремонт систем опалення. Про це повідомили в управлінні освіти і науки ОДА.

Загалом зазначені роботи здійснено у 21 загальноосвітньому навчальному закладі. Окрім того, у 81 школі частково замінено вікна на енергозберігаючі.

Також проведено ремонт майже 470 шкільних котелень. Найбільша кількість відремонтованих котелень у Рівненському (50), Березнівському (46), Сарненському (40), Дубенському (39) та Млинівському (32) районах.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.