рівненські художники

Рівненські художники зробили власний крок до весни

Срд, 02/08/2017 - 15:04

Незважаючи на те, що зима нині розлютилась не на жарт, рівненські митці вже зробили свій «крок до весни». У виставковій залі Рівненської обласної організації НСХУ відкрилася нова художня виставка «В очікуванні весни». Митці впевнені: якщо весни ще немає на вулиці, то варто її покликати символічно, принаймні у своїх роботах.

У калейдоскопі мрій та чарівного живопису рівненської мисткині Світлани Марковець

Срд, 01/04/2017 - 16:22

«Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…» - так називається виставка Світлани Марковець, що відкрилася нещодавно в клубному кафе галереї «Євро-Арт». Це перша персональна виставка талановитої художниці та майстрині з Рівненщини, на якій представлено увесь спектр емоцій, смаків та уподобань авторки. 43 роботи, розміщені в трьох залах клубного кафе, відображають реакцію художниці на навколишній світ та її творчі пошуки, втілювані через різноманітні жанри, техніки та стилі сучасного мистецтва.

Патріарх серед рівненських художників Євген Чорний - невтомний майстер єдиного стилю

Птн, 12/23/2016 - 11:22

Приємним подарунком до поважного 80-річного ювілею художника Євгена Чорного стало вручення йому першої обласної премії в галузі мистецтва - імені Ніла Хасевича. Нагородження відбулося під час відкриття ювілейної персональної виставки митця у Виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України. На вернісаж завітали найближчі друзі та колеги живописця, поспішаючи привітати Євгена Чорного з непересічною мистецькою подією.

Рівненські художники вирушили на пленер писати старі дерев’яні церкви

Срд, 08/03/2016 - 16:04

Щорічний літній пленер, організовуваний Рівненською обласною спілкою художників України, цьогоріч присвячений історичним та природним перлинам Рівненщини. На захід, що триватиме з 1 по 11 серпня в Острозькому та Здолбунівському районах, завітали художники з Києва, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького та, звичайно, місцеві митці з області.

Рівнян запрошують у мандрівку українським середньовіччям

Срд, 03/09/2016 - 11:14

Сьогодні, 9 березня 2016 року о 15:00 у Виставковій залі Міського будинку культури (вул. Соборна, 3Д) відбудеться відкриття виставки «Замки і фортеці України: різцем, пензлем, крізь об’єктив». На виставці будуть представлені живописні роботи відомих рівненських художників Тетяни Лукашевич, Віктора Гвоздинського, Феофана Бобрика, Олега Безюка, Василя Наумця, Миколи Сівака та інших. Значну частину складатимуть роботи майстра декоративно-ужиткового мистецтва Станіслава Кремньова, котрий працює в техніці різьби по дереву.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.