Рівненська обласна філармонія

77-й концертний сезон Рівненської філармонії: із новим майданом Музики та старими тріщинами

Срд, 10/04/2017 - 17:44

У четвер, 5 жовтня, у Рівненській обласній філармонії стартує 77-й концертний сезон. Організатори запевняють: на рівнян та гостей міста чекає чимало цікавого. Нові програми, нові кадри, новий досвід роботи із відомими українськими виконавцями і навіть новий майдан музики. Сталим лишається  одне  - філармонія продовжує тримати курс на популяризацію української класичної музики.

Зазвичай відкриття концертного сезону у Рівненській філармонії відзначали 1 жовтня – у День музики. Цього року дату вирішили дещо відтермінувати, аби на відкриття прибув відомий скрипаль Назарій Пилатюк.

Рівненська філармонія запрошує на відкриття концертного сезону

Суб, 09/30/2017 - 12:01

5 жовтня відбудеться відкриття нового концертного сезону Рівненської обласної філармонії. Спеціальний гість – київський скрипаль, Заслужений артист України Назарій Пилатюк.

Рівненська обласна філармонія завершила концертний сезон

Пон, 07/24/2017 - 14:07

Сотні концертів на сцені Органного залу, цікаві фестивальні програми і гастрольні поїздки, різноманітні святкові заходи й тематичні вечори, знайомство з новими артистами  – таким насиченим видався сезон Рівненської обласної філармонії 2016-2017. Впродовж усього сезону рівнянам та гостям міста було запропоновано безліч дивовижних програм. 

Концертний сезон у Рівненській філармонії закриватимуть одразу два оркестри

Чтв, 06/29/2017 - 11:08

Рівненська філармонія запрошує на закриття концертного сезону. Сьогодні, 29 червня, о 19:00 два оркестри на сцені філармонії представлять шедеври української та європейської класики!

Симфонічний оркестр РОФ та академічний оркестр м. Маріуполь подарують незабутній вечір. Особливий гість - заслужений артист України Юрій Кот (фортепіано, м. Київ).

Директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко щиро вітає всіх працівників, артистів, глядачів із закриттям концертного сезону РОФ. 

Рівнян запрошують на закриття органного сезону

Срд, 06/14/2017 - 15:21

Унікальні концерти органної музики вже стали своєрідною візитівкою нашого міста. 

Королівська велич, інтелігентність, висока духовність і національна гордість - це все поєднається на закритті органного сезону у Рівненській обласній філармонії.

Для рівнян гратиме всесвітньо відомий народний артист України, президент всеукраїнської асоціації органістів Володимир Кошуба.

У 1999 році Американським біографічним інститутом (АВІ) при конгресі США ім'я Володимира Кошуби було включено у Всесвітній каталог музикантів нового тисячоліття.

У Рівному звучатиме музика короля віденської класики

Втр, 05/09/2017 - 17:36

10 травня рівнян чекає зустріч із королем віденської класики – Гайдном. Симфонічний оркестр Рівненської обласної філармонії представить музику знаменитого композитора, одного із засновників віденської класичної школи Йозефа Гайдна. Любителі класики зможуть насолодитись симфонією №100 «Військова» та концертом для віолончелі з оркестром Ре-мажор. Соліст - Василь Бабич. Диригент – Сергій Черняк.

У Рівненській обласній філармонії влаштували концерт для вагітних жінок та малечі

Птн, 05/05/2017 - 13:42

У рамках проекту «Baby music» обласна філармонія влаштувала музикотерапевтичний концерт, на який було запрошено вагітних і батьків з маленькими дітьми. Таким чином відбувається «лікування музикою» та виховання музичних вподобань з материнського лона.

Гостем концерту був  головний лікар Рівненського пологового будинку Сергій Сулімовський. 

Вважається, що класика знімає стрес і розслабляє, впливає на розвиток пам’яті та мислення у немовлят. 

У Рівному звучатимуть унікальні архаїчні інструменти зі всього світу

Суб, 04/29/2017 - 12:09

30 квітня в Залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії відбудеться унікальний концерт-символ «Жива».

У Рівному звучатиме народна симфонія єднання Володимира Зубицького

Пон, 04/24/2017 - 15:17

25 квітня о 19.00 в Рівненській обласній філармонії - Всеукраїнська прем'єра!

Вперше у Рівному звучатиме народна симфонія єднання «Україна» Володимира Зубицького для двох хорів та оркестру - спільний проект Рівненської обласної філармонії та Рівненського державного гуманітарного університету. 

Продаж квитків в касі органного залу. 

Довідково: 

У Рівному відбудеться спільний концерт рівненських та львівських музикантів

Втр, 04/04/2017 - 14:11

6 квітня о 19.00 Рівненська обласна філармонія запрошує всіх бажаючих на концерт «Італійська весна». Весняний настрій рівнянам даруватимуть симфонічний оркестр Рівненської обласної філармонії та учні Львівської музичної школи-інтернату ім. Соломії Крушельницької, клас викладача-доцента РДГУ, Заслуженого діяча мистецтв України Левка Мироновича Закопця. Вперше юні виконавці презентують публіці сольний номер на гобонах. А також буде представлена Симфонічна увертюра в італійському стилі та концерт для гобою з оркестром.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
golosno.rivne@gmail.com

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.