Рівненська майстриня

Рівненська майстриня Олена Медведєва готує унікальний подарунок для Ліни Костенко

Втр, 12/05/2017 - 12:55

«Я поцілую мальву у щоку» - таку назву матиме нова вишита книга рівненської майстрині Олени Медведєвої. Маючи у своєму доробку вишиті «Кобзар», збірку Івана Франка «Народна пісня» та чотири Євангелія, засновниця видавництва «Креативна книга» та дитяча письменниця Олена Медведєва вирішила в такий спосіб вшанувати і геніальну поетесу сучасності. Робота над збіркою вже добігає кінця, тож майстриня вирішила поділитися своєю радістю і запросити до участі у творчому процесі і відомих рівнянок.

Колір зачіски для чемпіонки світу «підказав» священик

Втр, 05/03/2016 - 12:35

Ірина Раєвська – одна із небагатьох в Україні, кого можна назвати справжнім «революціонером» перукарського мистецтва. Саме ця рівненська майстриня кілька тижнів тому в Кореї представляла Україну на Чемпіонаті світу з перукарського мистецтва, де зуміла перемогти і задати, по суті, новий рівень у цій сфері.

Франко рукотворний: рівненська майстриня увічнила творчість Каменяра в унікальній збірці

Втр, 03/22/2016 - 17:49

У виставковій залі Рівненського міського будинку культури відбулася презентація унікальної книги рівненської майстрині Олени Медведєвої «Вишиті твори Івана Франка». Жінка додає, що невипадково випустила видання саме зараз, адже цьогоріч виповнюється ювілей від дня народження українського письменника та мислителя.

Рівненська майстриня подарувала діткам книгу

Чтв, 02/25/2016 - 17:16

Упродовж багатьох років у відділі обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку обласної дитячої книгозбірні діє клуб цікавих зустрічей «Дотик», у рамках якого читачі бібліотеки знайомляться з талановитими особистостями Рівненщини.

24 лютого відбулася зустріч учнів п’ятих класів ЗОШ №9 із засновницею арт-видавництва «Креативна книга» Оленою Медведєвою.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.