Рівненська бібліотека

У неділю в Рівному відбудеться турнір з японських шахів сьоги

Суб, 12/02/2017 - 15:55

3 грудня  о 10:00 в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці Рівненським клубом сьоги вже вдруге буде проведено турнір серед кращих гравців.

Сьогодні у Рівному експонуватимуть картини Костянтина Степанюка

Пон, 01/04/2016 - 09:02

Сьгодні, 4 січня о 12:00 у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація персональної виставки живопису художника-пейзажиста Костянтина Степанюка.

Костянтин Степанюк народився у с. Решуцьк Рівненського р-ну у 1965 році. Працює у жанрі пейзажу, абстракції та ін. Учасник міжнародних, республіканських та обласних виставок.

У Рівному проходитиме реквієм «Трагедія Катині: історія і пам'ять»

Втр, 04/07/2015 - 17:50

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці, завтра, 8 квітня, відбудеться реквієм «Трагедія Катині: історія і пам’ять».

Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Рівненський письменник у романі «Страшний суд» передбачив майбутнє

Чтв, 03/05/2015 - 17:16

В романі «Страшний суд» Василь Басараба описав історичні події двадцятого століття: голодомор, війну, переслідування та післявоєнні роки. Саме із показу кадрів тих часів і розпочалася презентація цієї книжки в  Рівненській Центральній міській бібліотеці імені Короленка. Після цього глядачам показали криваві, ще не забуті, кадри Євромайдану. Організатори кажуть, зробили це навмисно, адже, вважають, що події сьогодення є символічним повторенням минулого.

Рівненська обласна бібліотека - найсучасніша в країні

Птн, 08/29/2014 - 18:01

У Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відкрили лайтбокс «Сучасна бібліотека». Про це повідомили на сайті Рівненської ОДА. Це нагорода за прогресивність та інноваційну діяльність. Привітати бібліотеку з відзнакою завітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук.

У липні цього року у Києві відбувся Національний ярмарок бібліотечних інновацій, організований Програмою «Бібліоміст». До кандидатів висувалися певні вимоги: активна участь у професійних конкурсах, залучення коштів за допомогою грантових програм, співпраця з бізнесом, владою та громадою.

Рівненську обласну універсальну бібліотеку визнали найуспішнішою в країні

Пон, 07/28/2014 - 17:50

На IV Національному ярмарку бібліотечних інновацій, що проходив під девізом "Міст Ваш!" організатори відмітили особливим подарунком Рівненську обласну бібліотеку. Про це повідомили на сайті Рівненської ОУНБ.

На церемонії закриття Ярмарку представники "Бібліомоста" висловили бажання нагородити бібліотеку, яка справила на них особливе враження під час п'ятирічної співпраці з книгозбірнями України, подарувавши їй неонову стійку з написом "Сучасна бібліотека", яку використовували для декорування усіх бібліотечних Ярмарків.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.