Рівнеазот

Рівне – серед основних боржників по виплаті зарплати працівникам в Україні

Втр, 11/14/2017 - 15:25

Відповідно до звіту управління праці, станом на листопад Рівне у лідерах серед міст-боржників заробітної плати для працівників. Загалом підприємства боргують людям 57 мільйонів гривень. З них 53 мільйони – борги «Рівнеазоту». 2,5 мільйона гривень боргує Авторемзавод.

За словами начальника управління Віри Мельник, «Рівнеазот» запрацював і підприємство помалу почало віддавати борги. За її словами, суми не значні, але зрушення є.

"Рівнеазот" відновив роботу – підприємство активно шукає працівників

Пон, 07/24/2017 - 10:44

Близько двох тижнів тому ПАТ «Рівнеазот» почав підготовку до відновлення виробництва азотних добрив. Нагадаємо, через борги перед «Укртрансгазом» понад чотири місяці завод не працював, а більшу частину працівників відправили у вимушені відпустки, виплачуючи 2/3 зарплатні. Лише нещодавно на підприємстві почали гасити існуючу перед працівниками заборгованість по виплаті заробітної платні.

«Рівнеазот» хочуть оштрафувати за монополізм

Птн, 07/14/2017 - 10:06

Підприємства Дмитра Фірташа групи OstChem зловживали монопольним становищем на ринку мінеральних добрив у 2014-2015 році. До такого висновку дійшли в Антимонопольному комітеті України. Матеріали розслідування вже передали Всеукраїнській Аграрній Раді.

«Рівнеазот» готується відновити роботу

Суб, 06/17/2017 - 13:33

На «Рівнеазоті» готуються відновити виробництво. На хімічному підприємстві розпочинають підготовку до проведення пуско-налагоджувальних робіт, необхідних для запуску виробництва. Про це йдеться на фейсбук-сторінці компанії OSTCHAM.

Окрім «Рівнеазоту», знову працюватимуть хімзаводи в Черкасах та Сєвєродонецьку. Зокрема, Черкаський «АЗОТ» вже почав пускові операції з відновлення роботи і до 20 червня планує вивести на 100% потужності роботу трьох основних цехів — цеху карбаміду, аміачної селітри та КАС (карбамідо-аміачної селітри).

Через зупинку «Рівнеазоту» заборгованість по зарплаті на Рівненщині сягнула 34 мільйонів

Птн, 04/28/2017 - 16:11

У кінці минулого року в Рівненській області заборгованість по заробітній платі не перевищувала 6 мільйонів гривень. Однак нині ця цифра майже у шість разів більша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віце-прем'єр у Рівному згадав про поліцейський протокол, складений на Муляренка

Рівненський АЗОТ працювати не буде

Птн, 04/07/2017 - 15:54

Можливого запуску роботи ПАТ «Рівнеазот», про яке повідомлялося раніше, найближчим часом не відбудеться. Із власних джерел сайту "ГОЛОСНО" вдалося дізнатися, що працівників хімічного підприємства відправлять у вимушені відпустки, виплачуючи при цьому 2/3 зарплати.

Працівники "Рівнеазоту" мітингували в Черкасах

Втр, 04/04/2017 - 10:24

Вчора, 3 квітня, близько тисячі працівників черкаського хімічного підприємства «Азот» мітингували біля Черкаської облдержадміністрації. До них також приєдналися працівники хімічних підприємств із Рівного та Сєвєродонецька. Учасники протесту вимагали відновити роботу своїх підприємств. Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Рівнеазот" готується отримати газ та відновити роботу

Птн, 03/31/2017 - 09:50

ПАТ «Рівнеазот» готується знову відновити виробництво добрив. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на «Українську аграрну конфедерацію».

Планується, що відбудеться запуск двох найбільших хімічних заводів Дмитра Фірташа – «Рівнеазоту» та черкаського «Азоту». Заплановано, що виробництво добрив буде здійснюватися на давальницьких умовах шляхом поставки газу ПАТ "Аграрний фонд".

Депутатів Рівнеради просять націоналізувати «Рівнеазот»

Срд, 03/29/2017 - 10:30

Представник Люстраційного комітету Рівненщини Василь Цинко попросив депутатів Рівненської міської ради звернутися до керівництва країни з вимогою націоналізувати місцевий хімічний гігант «Рівнеазот». За його словами, тільки у такий спосіб вдасться зберегти підприємство, робочі місця, грошові вливання в бюджет та вберегти місто від екологічної катастрофи, адже на «Рівнеазоті» знаходяться міські очисні споруди.

Тим часом, за словами міського голови Рівного Володимира Хомка, очисні споруди працюватимуть без збоїв, однак проблема з «Рівнеазотом» не зникла.

Рівненська облрада хоче націоналізувати «Рівнеазот»?

Суб, 03/18/2017 - 10:31

Рівненська обласна рада звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з клопотання про збереження ПАТ «Рівнеазот» у якості діючого підприємства. Депутати стурбовані тим, що напередодні оператор національної газотранспортної системи «Укртрансгаз» розпочав процедуру обмеження газопостачання для ПАТ «Азот», ПАТ «Рівнеазот», ПАТ«Сєвєродонецьке об’єднання Азот». Таке рішення було прийнято у зв’язку із заборгованістю за послуги транспортування газу за лютий, відсутністю підтверджених обсягів газу та авансового платежу на березень місяць 2017 року.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.