рейдери

Рейдерам дали по руках у столиці: рівненський Пагорб Слави відвоювали

Птн, 11/10/2017 - 09:22

Намагання «вирвати» через суди добрий шмат рівненської землі під будівництво на Пагорбі Слави для приватної фірми «Офіс-Дизайн» успіхом не увінчалися. Впродовж трьох років рейдери то нахабно обгороджували територію, то «домальовували» на ній якесь будівництво, аби захопити землю через суд, навіть намагалися натиснути на жалість громади, долучивши до своєї справи кількох учасників АТО.

Правоохоронці перевіряють факти, опубліковані рівненськими журналістами

Пон, 01/30/2017 - 10:58

За словами головного прокурора Рівненської області Олега Соболя, в рамках кримінального провадження, щодо захоплення землі на Пагорбі Слави правоохоронці перевіряють інформацію опубліковану місцевими журналістами. Зокрема, в порядку досудового розслідування, правоохоронці взялися з'ясовувати наскільки достовірними були висновки хмельницького експерта, який «знайшов» недобудову в чагарниках. У слідчому провадженні вже призначено повторно судово-земельну та будівельно-технічні експертизи.

Експерт розповіла, як у Рівному силосні ями й асфальт стають "об'єктами нерухомості"

Срд, 10/19/2016 - 17:09

Під час обговорення ситуації, щодо рейдерського захоплення земельної ділянки на Пагорбі слави, депутат Рівнеради, генеральний директор «Компанії «Експерт-Рівне» Людмила Туровська розповіла, що є чимало схем «законного» заволодіння землею громади. Головне знайти «помічника Феміди», який погодиться допомогти в оформленні необхідних документів.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.