РАЕС

Рівненська атомка виплатила Рівненщині 22 мільйони

Птн, 01/12/2018 - 12:00

У 2017 році на заходи соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає у зоні спостереження Рівненської АЕС, уряд спрямував більше 32 мільйонів гривень. Про це повідомили в прес-центрі ВП РАЕС.

Більше 22 мільйонів отримала Рівненщина, решту — Волинь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині посиляться морози

Один з енергоблоків Рівненської АЕС відключили на вісім місяців

Птн, 12/08/2017 - 17:27

Сьогодні опівночі енергоблок №3 Рівненської АЕС відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту тривалістю 240 календарних діб. Про це інформує Енергоатом.

Під час ремонту проводитимуться регламенті роботи на основному обладнанні, а саме:

·         середній ремонт реактора;

·         середні та капітальні ремонти парогенераторів;

Один з енергоблоків Рівненської АЕС відключили від мережі

Суб, 10/07/2017 - 12:09

Сьогодні, близько 4-ої ночі на Рівненській АЕС відключили від енергомережі енергоблок №3 (ВВЕР-1000). Рішення прийняли через відключення турбогенератора ТГ-5, інформує Енергоатом.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався та перебуває у межах діючих норм. Проводиться пошук і усунення причин даної події.

Рівненщина отримає майже 30 мільйонів гривень

Чтв, 04/20/2017 - 12:48

29 мільйонів 225 тисяч гривень з держбюджету спрямують на розвиток територій, що знаходяться поряд з Рівненською та Хмельницькою атомними електростанціями. Відтак, цьогоріч область отримає на третину більше коштів, аніж торік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через видобуток бурштину у лісгоспах Рівненщини пошкоджено 234 га земель

На РАЕС обговорили наміри з будівництва нової гідроспоруди

Чтв, 03/03/2016 - 17:38

На Рівненській АЕС відбулася робоча зустріч з розгляду питання будівництва додаткової гідропідпірної споруди в руслі річки Стир. На засіданні представники РАЕС, Рівненської і Волинської областей обговорили екологічні та економічно-доцільні варіанти будівництва гідроспоруди.

Рівненську атомку з'єднали з Києвом

Втр, 12/22/2015 - 10:48

Напередодні Дня енергетика України відбулось урочисте введення в дію повітряної лінії електропередачі «Рівненська АЕС — Підстанція «Київська», яка забезпечує електрикою столицю та Центральний і Північний регіон. Участь у відкритті повітряної лінії взяв Президент України.

- Це збільшує енергетичну незалежність і безпеку нашої держави, робить роботу всього енергетичного комплексу України набагато більш ефективною і рентабельною, – сказав Президент під час запуску ЛЕП.

На Рівненщині працівники РАЕС створили "вишиванковий" Тризуб

Пон, 08/24/2015 - 12:59

Масову акцію «Прийди на роботу у вишиванці» на честь Дня Національного Прапора та Дня Незалежності України вже втретє влаштували працівники РАЕС.

Цього разу у вишиванках створили національний герб України. У заході взяло участь понад 100 працівників.

На пристанційній площі, під час обідньої перерви, представники майже усіх підрозділів РАЕС об’єдналися у бажанні продемонструвати свій патріотизм та єдність.

Про це повідомили на сайті Рівненської облдержадміністрації. 

Спортивну організацію Рівненської АЕС нагородили кубками (ФОТО)

Суб, 03/28/2015 - 12:52

У Рівному під час засідання ради Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна», спортивну організацію Рівненської АЕС нагородили почесними грамотами та кубками за підсумками роботи упродовж 2014 року в трьох номінаціях. Про це повідомили на сайті РАЕС

У Рівненській АЕС виведено у планово-попереджувальний ремонт енергоблок №2

Срд, 03/25/2015 - 14:00

Сьогодні, 25 березня, у відповідності до узгодженого графіку ремонтів енергоблоків АЕС України виведено у планово-попереджувальний ремонт енергоблок №2 (ВВЕР-440). Ремонт вважається капітальним та розрахований на 65 діб. Про це повідомили на сайті Рівненської АЕС.

Спеціаліст Рівненської АЕС виборов у столиці 1 місце за найкращу доповідь

Втр, 03/24/2015 - 17:09

Павло Кузнецов уже не вперше перемагає на конкурсі наукових доповідей ДП «НАЕК «Енергоатом». У 2011-му він також був першим з роботою «Система класифікації небезпек та маркування хімічних речовин». У цьому році експерт підготував доповідь на тему «Надходження та накопичення завислих (дисперсійних) речовин в циркуляційній системі технічного водопостачання РАЕС: утилітарне вирішення проблеми». Про це повідомили на сайті Рівненської АЕС. 

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.