Просвіта

Рівненський парк Шевченка відтепер оберігатиме «Просвіта» (ФОТОФАКТ)

Суб, 10/14/2017 - 15:47

Сьогодні в парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка у Рівному урочисто відкрили та освятили пам’ятний знак-фігуру «Просвіта». Відкриття крилатої фігури Жінки-Просвіти, Берегині української духовності, присвятили 100-літньому ювілею однієї з найстаріших громадських організацій міста.

Детальніше про відкриття та саму фігуру читайте на ГОЛОСНО згодом.

Завтра у Рівному відкриють пам'ятник «Просвіті»

Птн, 10/13/2017 - 10:31

Завтра, 14 жовтня, о 12:30 у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка (неподалік від кафе "На гірці") у Рівному відбудеться урочисте відкриття та освячення пам’ятного знаку-фігури «Просвіті» - одній  із найстаріших громадських організацій міста та України.

Зведення пам’ятного знаку відбулося за вагомого сприяння міської влади, депутатського корпусу Рівненської міської ради, управлінь освіти та культури Рівненського міськвиконкому, просвітянських осередків закладів освіти м.Рівного.

Рівненська «Просвіта» перевидала книгу Павла Грабовського «Пролісок»

Срд, 09/13/2017 - 11:51

14 вересня о 15:00 у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація книги українського поета, публіциста, перекладача Павла Грабовського «Пролісок», перевиданої рівненським міським товариством «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

Павло Грабовський – яскравий представник  української інтелігенції, яка в умовах самодержавної Російської імперії вела боротьбу за національну свободу України, тісно пов'язану з рухом за соціальне визволення.

У Рівному на "невідому" фігуру виділять понад 150 тисяч гривень

Чтв, 08/17/2017 - 12:27

Депутати Рівнеради прийняли рішення виділити 156 тисяч гривень на встановлення фігури «Просвіта». Який вигляд матиме ця фігура, поки не відомо – у «Просвіті» готують документи. Коли буде готовий проект – оприлюднять. А от встановлять фігуру у парку Шевченка.

У Рівному представлять вишиті портрети державотворців краю

Втр, 11/08/2016 - 14:44

Завтра, 9 листопада, в Рівненському краєзнавчому музеї відкриється виставка вишитих портретів «Достойники Рівненщини в українському державотворенні».

Це спільний проект обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка та Тучинської школи-інтернату, приурочений до 25-ї річниці незалежності України.

На виставці будуть представлені 25 портретів достойників українського державотворення, котрі проживали й діяли у різні історичні періоди на Рівненщині.

У Рівному відбудеться творча зустріч з Миколою Тимчаком

Пон, 03/21/2016 - 14:57

Завтра, у вівторок, 22 березня о 15:30 в музеї Рівненського міського об’єднання товариства «Просвіта» (СпШ №15, вул. Пушкіна, 17) відбудеться творча зустріч з МИКОЛОЮ ТИМЧАКОМ, поетом,  прозаїком, скульптором, художником,  іконописцем, різьбярем, автором і виконавцем пісень, лауреатом літературно-мистецьких премій імені Миколи Островського, Валер'яна Поліщука, Авеніра Коломийця, Грицька Чубая, членом Національної Спілки письменників України, членом товариства «Просвіта».

Сьогодні у Рівному відзначать Міжнародний день рідної мови

Пон, 02/22/2016 - 09:53

Сьогодні, 22 лютого міське об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка спільно з управлінням освіти Рівненського міськвиконкому об 11:30 год в музеї Рівненського міського об’єднання товариства «Просвіта» (СпШ №15, Пушкіна, 17) проводитимуть свято до Міжнародного дня рідної мови.

На захід запрошено дітей-переселенців із зони АТО дошкільного віку та їхніх батьків.

Про це повідомила голова міського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка, заступник начальника управління освіти Катерина Сичик.

На Рівненщині презентували енциклопедію творів Тараса Шевченка

Втр, 02/16/2016 - 09:32

Універсальне довідкове видання про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, присвячене 200-річчю від дня його народження, представили на Рівненщині.

Участь у презентації взяли науковці, літературознавці з Києва та голова редколегії Микола Жулинський – український літературознавець, директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України. 

Рівняни відправлять на Схід книги

Суб, 11/07/2015 - 11:16

З 9 по 13 листопада у Рівному триватиме акція "Подаруй книгу ровеснику зі Сходу". Вона охопить усі загальноосвітні заклади міста. Про це повідомляє Голова міського об'єднання товариства "Просвіта" Катерина Сичик. 

13 листопада о 12 годині у музеї-бібліотеці "Просвіта Рівненщини", що знаходиться у СпШ №15, відбудеться прийом зібраних книг. Усі підручники безкоштовно Новою Поштою відправлять у м.Лисичанськ Луганської області. 

- Долучись до акції! Подаруй книгу ровеснику зі Сходу! - закликають організатори.

 

Рівненські просвітяни передали унікальне видавництво «Кобзаря» воякам АТО

Чтв, 06/18/2015 - 16:23

Сьогодні в музеї-бібліотеці «Просвіта Рівненщини» пройшла зустріч-презентація «На перехрестях Шевченкового слова». Це книга, яку ще у 1946 році в Мюнхені видали українськими біженцями. Той «Кобзар» підтримував їх у важку хвилину, та додавав надію, що все буде добре. 

А сьогодні ця перевидана книга має підтримати військових під час антитерористичної операції. «Просвітяни» Рівненщини впевнені, що цілюще шевченкове слово оберігатиме наших героїв від усяких негараздів. 

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.