проекти

Куди рівняни готові вкласти гроші: визначили переможців Громадського бюджету

Птн, 11/10/2017 - 10:25

Днями громадська координаційна рада затвердила результати голосування за проекти Громадського бюджету 2018. 24 проекти, 16 малих та 8 великих, за які найактивніше голосували рівняни, реалізовуватимуть у наступному році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громадські активісти просять рівнян про підтримку

У Рівнераді повідомляють, що цього року жителі міста Рівне активніше голосували за проекти, ніж торік. Але, як і минулого року, без фальсифікацій не обійшлося.

У Рівному визначили, які проекти реалізовуватимуть за кошти громадського бюджету

Втр, 11/07/2017 - 15:25

Сьогодні, 7 листопада, у Рівному відбувається засідання координаційного комітету громадського бюджету. Нагадаємо, громадський бюджет сягає 10 мільйонів гривень. Понад 40 хвилин засідателі не могли зібрати кворум.

Шляхом голосування визначили, що до реалізації рекомендують 8 великих та 16 малих проектів.

Дорвалися: у Рівному хочуть розтягнути Громадський бюджет на «м’які» проекти

Срд, 09/06/2017 - 17:59

Цього року рівняни подали майже 90 проектів громадського бюджету для реалізації в наступному 2018 році. Попри те, що громадський бюджет становить 10 мільйонів гривень, загальна вартість проектів сягнула близько 50 мільйонів. Зараз проекти перебувають на розгляді управлінь Рівнеради, після того їх обговорять на засіданні координаційного комітету і тільки тоді громада матиме нагоду проголосувати за ті проекти, які на її думку якісно змінять місто.

П'ятеро рівнян подали 12 проектів громадського бюджету: десять по культурі

Втр, 08/08/2017 - 10:40

До завершення подачі громадських проектів лишилося 6 днів. Шестеро рівнян уже встигли подати на розгляд свої проекти: 7 великих та 5 малих.
Цікаво, що із загальної кількості 10 проектів стосуються культури, один записали до категорії «спорт» і ще один – «комунальне господарство».

Рівнян навчатимуть піарити власні проекти Громадського бюджету

Суб, 07/22/2017 - 11:01

Рівнян запрошують отримати практичні навички промування проектів, які допоможуть в майбутньому отримати голоси в підтримку проекту. Сьогодні, 22 липня, о 14:00 в Інформаційно-освітньому просторі INFOHUB відбудеться другий тренінг з підготовки проектів Громадського бюджету, присвячений проведенню промоційної кампанії проектів.

Рівнянам пропонують створювати унікальні події і одразу - кошторис до них

Птн, 10/07/2016 - 15:20

У Рівному керівникам міських закладів культури, учасникам творчих колективів міста та всім зацікавленим, хто має якісь ідеї щодо цікавих і унікальних проектів у місті (фестивалів, конкурсів інше), запропонували представляти їх на сторінці у  Facebook. Заступник міського голови Галина Кульчинська повідомила, що сторінка  матиме назву «Рівне – місто унікальних подій» і важливо, щоб представлений проект одразу мав орієнтовний кошторис і відповідний запит щодо бюджетного фінансування.

Рівненський Комітет виборців оголошує конкурс проектів

Суб, 06/20/2015 - 13:36

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» оголошує Конкурс проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській області. Конкурс проводиться в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Про це повідомляє сайт ОДА, 

 До участі в Конкурсі запрошуються новостворені громадські об’єднання, благодійні організації та місцеві ініціативні групи.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.