Приміські маршрути

Відзавтра зросте вартість проїзду з Рівного до Здолбунова

Срд, 01/04/2017 - 10:39

Відзавтра, 5 січня, планується підвищення тарифу на проїзд у деяких приміських маршрутних таксі. Зокрема, на популярному маршруті Рівне-Здолбунів проїзд коштуватиме 12 гривень. Раніше вартість проїзду за цим напрямком становила 9 гривень. Підвищення вартості проїзду перевізники пов’язують із підвищенням мінімальної заробітної плати та підвищенням вартості паливно-мастильних матеріалів та запчастин, а також, можливо, зміни в податковому законодавстві у сфері перевезень.

На приміські маршрутки у Рівному «полюватимуть» полісмени

Срд, 05/18/2016 - 10:45

Міські перевізники поскаржилися начальнику управління транспорту на перевізників, які забезпечують довіз пасажирів з інших населених пунктів. За їх словами, приміські маршрути забирають пасажирів, які сплачують проїзд, а міським залишають лише пільговиків.

- Дозволу приміським маршрутам на зупинки в місті ми не давали, за винятком окремих. Тож сьогодні направимо лист начальнику управління патрульної поліції Рівного з проханням посилити контроль за цими маршрутами, - зауважив Миронюк.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.