презентація

У Рівненському краєзнавчому музеї презентують книгу про відому дослідницю-етнографа

Суб, 11/18/2017 - 14:09

20 листопада, о 12-й годині, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація видання «Українець Алла Миколаївна: етнограф, краєзнавець, музейний фахівець». Серія «Дослідники Рівненського краю». Видавець Олег Зень. 2017.

Світовий бестселер про силу творчості презентують у Рівному

Втр, 11/14/2017 - 16:29

16 листопада, о 18:00 в Open Office Платформи взаємодії "Простір" відбудеться презентація книжки Кена Робінсона «Освіта проти таланту. Сила творчості».

Сер Кен Робінсон – відомий у всьому світі експерт і публічний спікер з питань освіти, творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів.

Рівнян запрошують на зустріч із авторкою найкращого гостросюжетного детективу

Срд, 11/08/2017 - 10:53

Сьогодні, 8 листопада, о 18.30 у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація детективного роману сучасної української письменниці Ксенії Циганчук «Коли приходить темрява».

Дія роману відбувається у Рівному. Вже з першої сторінки автор і читач починають смертельний для твору двобій: читач хоче відгадати, хто злочинець, а автор робить усе можливе, щоб замести сліди й підсилити ефект несподіванки наприкінці.

Книжку про прапор Рівного і кольорових равликів презентувала Олена Медведєва

Чтв, 10/12/2017 - 16:36

Рівненська майстриня та дитяча письменниця Олена Медведєва випустила нову книжку для дошкільнят та діток молодшого шкільного віку. У книзі авторка розповідає діткам про важливий символ міста Рівне – прапор, його кольори та значення. А також це історія про щиру дружбу та віру в дива.

 

Відомий медійник розповів рівнянам, чому він просить свою Країну стати №2

Чтв, 10/05/2017 - 15:38

Один з найуспішніших медійників Західної України Остап Дроздов розповів у Рівному про своє нове творіння, що вийшло у «Видавництві Анетти Антоненко». Це його другий роман, який автор так і назвав – «№2. Роман». Перший роман, який побачив світ минулого року, також було охрещено просто і без премудростей - «№1.Роман-вибух».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Макс Кідрук розповів рівнянам про екранізацію своєї книжки

Питання, яке не ставилось 25 років

«У цьому тексті я є адвокатом «бородатих дітей» - Остап Дроздов презентував у Рівному новий роман

Срд, 10/04/2017 - 14:34

Із презентацією своєї другої книжки до Рівного завітав відомий український журналіст, один з найуспішніших медійників Західної України Остап Дроздов. Нове творіння, що вийшло у «Видавництві Анетти Антоненко», автор так і назвав – «№2», оскільки перший роман, який побачив світ минулого року, також було охрещено просто і без премудростей - «№1.Роман-вибух».

Сьогодні у Рівному презентують волонтерський фотопроект «Якби не війна»

Суб, 09/16/2017 - 09:21

Сьогодні, 16 вересня, о 13:00 год у Виставковій залі Міського будинку культури відбудеться відкриття фотовиставки та презентація однойменної книги «Якби не війна». Ось уже півроку виставка подорожує містами України, її вже бачили у містах східного, центрального, північного та південного регіонів. Тепер волонтерський фотопроект «Якби не війна» вирушив на захід, і Рівне стане другим містом на цих теренах після Львова, яке побачить даний проект.

Скільки всього могло б статися й не статися, якби не війна…

Рівненська «Просвіта» перевидала книгу Павла Грабовського «Пролісок»

Срд, 09/13/2017 - 11:51

14 вересня о 15:00 у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація книги українського поета, публіциста, перекладача Павла Грабовського «Пролісок», перевиданої рівненським міським товариством «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

Павло Грабовський – яскравий представник  української інтелігенції, яка в умовах самодержавної Російської імперії вела боротьбу за національну свободу України, тісно пов'язану з рухом за соціальне визволення.

У Рівному презентували «Камінь спотикання», присвячений Перемозі в Битві під Оршею

Суб, 09/09/2017 - 15:25

В рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій» у Рівненському краєзнавчому музеї відзначили 503-ю річницю перемоги у битві під Оршею. Під час заходу було презентовано металеву пам’ятну дошку «Перемога в Битві під Оршею», яку незабаром буде вкарбовано на подвір’ї музею, а також портрет полководця Костянтина Острозького та історичну розвідку Миколи Бендюка «Великий гетьман князь Костянтин Іванович Острозький».

«Ніхто сьогодні не скаже, як би він повівся в тій ситуації…» - Василь Шкляр про свій новий роман

Чтв, 08/31/2017 - 10:25

Василь Шкляр один із найвідоміших, читаних і «наймістичніших» сучасних письменників, «батько українського бестселера». Тривалий час займався політичною журналістикою, бував у «гарячих точках». Через випадок на риболовлі потрапив до реанімації, а після «повернення з того світу» за місяць написав свій найвідоміший роман «Ключ». За нього Василь Шкляр здобув кілька літературних премій. Його найулюбленіша – «автор, чиїх книжок найбільше викрали з магазинів». Люблять книжки Василя Шкляра і в Рівному.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.