правець

Головний імунолог Рівненщини розповів, як дорослим вберегтися від дифтерії та правця

Птн, 01/12/2018 - 14:08

Щеплення проти дифтерії та правцю, які роблять у дитинстві не забезпечують пожиттєвий захист від цих вкрай небезпечних інфекцій – пояснює лікар імунолог Віктор Мороз. За словами фахівця, для того, щоб організм мав достатній захист дорослій людині необхідно раз у 10 років робити щеплення дифтерійно-правцевим анатоксином (АДП-м). На сьогодні, всі лікувально-профілактичні заклади (ЛПЗ) Рівненської області забезпечені АДП-м. Тому кожен, кому потрібно це щеплення, може його отримати.

Майже 15 тисяч жителів Рівненщини відмовилися від профілактичних щеплень для своїх дітей

Втр, 08/22/2017 - 09:15

Кілька днів тому на Сумщині від правця постраждала дитина, якій не зробили щеплення. За даними лікарів, єдиний спосіб попередження правцю є щеплення. Вчасно приводьте дітей на вакцинацію, наздоганяйте пропущені дози. Планова - 2,4,6,18 місяців 6 і 16 років, у подальшому кожні 10 років життя, незалежно від віку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині діти почали частіше хворіти на кашлюк

Рівненські медики б’ють на сполох: у сусідній області побільшало хворих на правець

Втр, 09/13/2016 - 15:48

Останнім часом значний відсоток дітей не отримують планові щеплення. Іноді через те, що немає вакцини, іноді тому, що від щеплень відмовляються батьки. Проте, всі ці дітлахи — потенційні жертви різних інфекцій. У тому числі і смертельних.

За даними МОЗ, рівень охоплення щепленнями дітей першого року життя станом на 1 липня 2016 становить: проти туберкульозу — 11,5%, поліомієліту — 39%, кашлюка, дифтерії та правця — менше 2%, гемофільної інфекції — 4%.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.