пільговики

Рівне платитиме за проїзд пільговиків

Чтв, 03/16/2017 - 12:40

Депутати Рівненської міської ради затвердили програму компенсації за пільгові перевезення у тролейбусах та у деяких маршрутках. За словами начальника міського управління транспорту та зв'язку Віталія Миронюка, така часткова компенсація по проблемних маршрутах може дисциплінувати перевізників. Водночас, депутати поки лише проголосували за програму, а не виділили кошти, роз'яснив головний транспортник Рівного.

На Рівненщині зросте допомога «на дітей»

Птн, 01/13/2017 - 15:37

З початку 2017 року збільшиться розмір деяких видів державної допомоги. Зокрема, збільшаться виплати, що пов’язані з вагітністю та пологами. У січні вони складатимуть 400 гривень, у травні — 421, а у грудні — 440 гривень 50 копійок. Одноразова допомога при народженні дитини становитиме 10 тисяч 320 гривень. Щомісяця при народженні дитини виплачуватимуть по 860 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підприємцям Рівненщини погрожують величезними штрафами

Майже 2 з половиною мільярди гривень виплатили торік жителям Рівненщини

Срд, 01/11/2017 - 17:02

2 мільярди 400 мільйонів гривень соціальної допомоги отримали у 2016 році мешканці Рівненщини. Підтримку від держави одержали, зокрема, сім’ї з дітьми, малозабезпечені, інваліди з дитинства, діти-інваліди, та особи, які доглядають за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підприємцям Рівненщини погрожують величезними штрафами

До слова, нині на Рівненщині майже 100 тисяч одержувачів усіх видів державної допомоги.

Львівська залізниця просить Рівне платити за своїх "пільговиків"

Втр, 12/06/2016 - 11:16

Бурхливе обговорення у депутатів викликало питання чи виділяти субвенцію в сумі 400 тисяч гривень за перевезення рівнян, що входять у пільгову категорію.

- Ми можемо прийняти популістичне рішення і не проголосувати за виділення цих коштів, але на скільки мені відомо, райони Рівненщини теж шукають кошти. Сума невелика, - говорить Сергій Паладійчук.

Проте депутати Рівнеради таке рішення так і не підтримали.

Усі пенсіонери Рівненщини отримали гроші

Птн, 06/24/2016 - 15:24

Червневі пенсії вже перерахували усім пенсіонерам Рівненської області. На підтримку цієї категорії пільговиків спрямували понад 472 мільйони гривень. Нині середній розмір пенсії становить 1 тисяча 533 гривні. Порівняно з аналогічним періодом торік, розмір пенсійних виплат у середньому зріс на 151 гривню.

У пенсійному фонді повідомили, що пенсії виплачуються у терміни, визначені чинним законодавством.

З "Північного" на кладовище "Нове" хочуть пустити незвичний тролейбус

Срд, 04/20/2016 - 14:41

Амбітний план з’єднання мікрорайону "Північний" та кладовища "Нове" міська влада має намір реалізувати вже цього року. На кожних 10 пасажирів, що платять за проїзд, припадає по 14 пільговиків, які користуються електротранспортом у Рівному безкоштовно. Таку статистику видало нещодавно проведене дослідження пасажиропотоку на тролейбусних маршрутах міста.

Користуватися пільгами у рівненських маршрутках зможуть лише найменш захищені категорії громадян

Срд, 03/02/2016 - 11:04

Рівненські перевізники ,зважаючи на обмежене відшкодування за перевезення пільгових категорій, вирішили піти на обмежувальні кроки.

Дійшли до рішення, оскільки на міжміські перевезення (рейс у більш ніж 50км.) держава не передбачила жодної копійки – возитимуть лише найменш захищені категорії громадян. Усі ці 9 категорій перевізники виписали. 

Складною ситуація залишається на приміських маршрутах. Перевізники звертатимуться у райони, аби місцева влада визначилась, як укластись у суму, яку планує відшкодувати держава. 

Пенсіонери Рівненщини і далі їздитимуть безкоштовно?

Суб, 01/10/2015 - 15:10

Державної субвенції для транспортників на перевезення пільговиків у бюджеті-2015 не передбачено. Про це повідомили на сайті 7 днів.

Директор підприємства «Рівнеелектроавтотранс» Валентин Ткачук дав відповідь на актуальне нині питання, чи можуть їздити пенсіонери й надалі безкоштовно в тролейбусах і маршрутках. 

"Єдиний квиток" у Рівному: новий транспорт доведеться зачекати

Птн, 12/12/2014 - 16:33

Вчора у Рівному було підписано угоду між представниками корейської компанії "MST Global inc." та Рівненською міською радою відносно запровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті міста.

Угода протягом двох місяців опрацьовувалася групою юристів, вона узгоджена зі всіма сторонами і буде представлена на найближчу сесію міської ради для остаточного затвердження, після чого набуде чинності.

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.