пікети

Політичний цирк у Рівнераді продовжує тішити репертуаром

Птн, 09/15/2017 - 10:51

У четвер із самого ранку біля сесійної зали засідань Рівнеради збираються люди: одні розгортають плакати із закликами «Дайте приватизувати житло!», інші роздають перехожим листівки із копіями звернення до депутатів щодо підприємницької діяльності, треті – проводять останні підготовчі «наради». Всі ці невдоволені рівняни готуються до початку чергової шістнадцятої сесії Рівненської міської ради. На прохання охорони відправити до зали засідань лише кількох представників люди не реагують і кілька десятків містян «захоплюють» приміщення, де міські обранці вирішують найважливіші проблеми міста.

Депутати Рівнеради підтримали юстицію і спорт

Птн, 03/11/2016 - 13:43

Четверте пленарне засідання сесії Рівнеради VII скликання розпочалося із двох пікетів під вікнами сесійної зали. «Дайте працювати!» та «Дайте будувати!» - саме з такими гаслами прийшли медики та будівельники до депутатів. Баталії навколо резонансного будівництва біля музею змусили будівельників підігнати до стін міської ради бетономішалку та самоскиди, в такий спосіб висловивши протест проти блокування будівництва на Толстого. Працівники ж санепідемстанції прийшли продемонструвати обурення тим, що управління юстиції хоче забрати їх будівлю на вулиці Замковій, 29. 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.