підземелля

«Відкопана» річниця: рівненське підземелля розкриває свої таємниці

Чтв, 11/30/2017 - 15:35

Рік тому, просто посеред Центрального парку міста працівники парку виявили прихований підземний тунель. Сталося це, коли біля тамтешнього фонтана провалився асфальт. Попри те, що про існування тунелю в рівненському парку говорило багато, але до його розкопок раніше не приступали. Наприкінці листопада 2016 року вирішено було спробувати розкрити таємниці підземелля. Працівники з цікавості почали розкопувати провалля. І побаченим були приголомшені – під землею виднілася кімната.

Стало відомо, коли розпочнуть реставрувати рівненські підземелля

Срд, 07/26/2017 - 10:43

Роботи із розкопок рівненських підземель, що у парку Шевченка, розпочалися ще у січні цього року. Тривають вони до сьогодні. Та, за словами начальника управління культури Рівненської міської ради Тараса Максименка, уже починає розвиднятися «світло в кінці тунелю».

Євросоюз може виділити півмільйона євро на рівненське підземелля

Суб, 05/13/2017 - 13:11

Проект музеєфікації підземелля, яке кілька місяців тому розкопали у рівненському парку імені Т. Шевченка, може отримати грант у розмірі 500 тисяч євро від Євросоюзу. Про це повідомив начальник управління культури Тарас Максименко. За його словами, днями проект пройшов у другий тур відбору.

До кінця року рівняни зможуть «гуляти» у підземеллі

Срд, 03/08/2017 - 11:26

Про це повідомив начальник управління культури Рівненської міської ради Тарас Максименко. За його словами, зараз на виготовлення кошторисно-технічної документації необхідно 190 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Казки та легенди Рівного майже на мільйон?

У Рівному почали відкопувати древній підземний хід

Срд, 11/30/2016 - 10:14

У вівторок, 29 листопада, попри заметіль у рівненському парку імені Шевченка міський голова Володимир Хомко та начальник управління культури Тарас Максименко зібрали брифінг. Розповіли, що напередодні поблизу фонтану «Богатир» виявили підземний хід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артефакти епохи мезоліту знайшли археологи на Рівненщині

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.