підсумки року

До нових перемог! Льонокомбінатівці продовжують разом творити дива

Птн, 12/29/2017 - 11:35

Межа між двома роками – старим і новим – це завжди насамперед підсумування пережитого і нездійсненого, здобутого і втраченого, це нові плани і заповітні мрії.

Із року в рік колектив Рівненського льонокомбінату перегортає наступну сторінку календаря із гордістю та задоволенням від зробленого. І хай не усім планам судилося втілитися в життя у бажаний час, однак на підприємстві ніколи не складають рук і впевнено продовжують разом творити справжні дива.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від мрій — до звершень

Рівненські краєзнавці оприлюднили архівні дані про репресованих родичів Музичка

Втр, 12/27/2016 - 09:27

Під час підсумків 2016 року голова Рівненської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, кандидат історичних наук, доцент Андрій Жив'юк презентував, серед іншого, щойно видану за кошти обласного бюджету шосту книгу тому «Реабілітовані історією. Рівненська область».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.