Перевізники

У Рівному водії-хами, бо дороги мають ями?

Чтв, 12/07/2017 - 09:37

Нещодавно у Рівному за круглим столом зібралися працівники відділу безпеки дорожнього руху, представники міського управління транспорту та зв'язку, управління інфраструктури, Укртрансбезпеки та перевізники. Говорили про стан громадського транспорту в області, підготовку до зими, про аварійність на дорогах… Згадували і про хамське ставлення окремих водіїв до пасажирів та «перевізників-інкасаторів». Але конструктивного діалогу, на жаль, не вийшло. Спілкування зводилося до взаємних звинувачень. На що скаржаться перевізники, чули наші журналісти.

Водіїв, які образили сім'ї учасників АТО, звільнили

Чтв, 11/30/2017 - 11:03

Кілька днів тому на рівненських маршрутах №49 та №51 водії відмовилися безкоштовно перевозити членів родин учасників АТО. За словами начальника міського управління транспорту Віталія Миронюка, наразі цих водіїв звільнено.

- Разом з тим ми направили рекомендаційні листи іншим перевізником не приймати на роботу цих водіїв. Нехай шукають собі іншу роботу, а не у сфері транспорту. От, наприклад, триває набір в АТО. Нехай спробують цього хліба, - заявив Миронюк.

До слова, Рівне має трьох Героїв Небесної сотні та 19 загиблих учасників АТО.

Аварії з маршрутками Рівненщини почастішали втричі

Птн, 08/25/2017 - 09:44

На Сарненщині відбувся тематичний семінар перевізників із фахівцями управляння держпраці в Рівненській області. Зауважують, що подібні семінари вкрай важливі, бо ж перевізники, відповідно до класифікації, відносяться до категорії з незначним класом ризику і перевірки в них можуть проводитися лише 1 раз на 5 років. 

Дубенські пенсіонери попросили, щоб місцевих перевізників замінили рівненськими

Чтв, 08/24/2017 - 16:43

У місті Дубно Рівненської області пенсіонери протестують проти нових тарифів на проїзд. Після чергового підняття тарифу за проїзд у міському громадському транспорті, для пенсіонерів проїзд з 9 до 16 години коштує дві гривні. У інший час по 4 гривні. Оскільки дубенські перевізники не можуть забезпечити надання якісних послуг місцевим пенсіонерам, ті з вернулися до міського голови із пропозицією змінити цих перевізників-підприємців на перевізників, наприклад, із Луцька чи з Рівного.

Чемним перевізникам місто виділить допомогу

Пон, 06/12/2017 - 11:04

Попри те, що міська влада основну ставку робить на розвиток екологічного транспорту, фінансову допомогу мають шанс отримати і чемні перевізники.

Зокрема, за дотримання графіку руху, 50 тисяч гривень компенсації на перевезення пільгових категорій громадян, можуть отримати перевізники, що працюють на маршрутах 43 та 44. Зміни вже підтримали на комісії освіти. Тепер проект рішення розглянуть на сесії Рівнеради.

У Рівному розірвали угоду із трьома перевізниками

Втр, 04/11/2017 - 15:33

Начальник рівненського міського управління транспорту Віталій Миронюк на засіданні виконавчого комітету Рівнеради повідомив, що у цьому році вже розірвали угоди із трьома перевізниками. Ще з трьома, а це 15 маршруток, — угоди розірвали торік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На засіданні виконкому Рівнеради активісти збирали пожертви на опалення (ФОТОФАКТ)

Рівненська ОДА сім років не може розробити програму, щоб дисциплінувати перевізників

Суб, 02/11/2017 - 12:21

Депутати Радивилівської міської ради звернулися до Рівненської обласної адміністрації з проханням врешті врегулювати питання у сфері перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

На Рівненщині збираються карати перевізників за невиїзд на маршрут

Чтв, 02/09/2017 - 15:21

Голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Конончук в мережі Facebook похизувався, що у його районі встигли розчистити 95% доріг. За словами керівника району переконався в цьому особисто. Техніка, нібито працює й далі, щоб розчистити все, тому завтра, якщо погода не внесе свої корективи, на маршрут мають вийти всі перевізники. 

Випробувальний термін не пройшов: Рівне відмовилося від послуг одного перевізника

Суб, 06/18/2016 - 10:05

Місяць тому начальник управління транспорту та зв'язку Віталій Миронюк скликав збори, на яких «вручив» під розписку кільком перевізникам попередження. Відповідно до нього, Управління лишало за собюою право розірвати договір про співправцю з перевізником в разі невиконання ним всіх умов. Тоді Віталій Милетійович зауважив, що за роботою цих перевізників за допомогою GPS-системи будуть стежити ще ретельніше.

Школярів Рівного перевізники два тижні возитимуть за власний рахунок

Срд, 05/18/2016 - 11:34

Міський голова Рівного Володимир Хомко підписав розпорядження, відповідно до якого учнів до кінця навчального року возитимуть за пільговою ціною.

Справа в тому, що відповідно до Постанови Кабміну термін пільгових перевезень закінчується 15 травня, а навчальний рік триває до 29. Про це під час сесії міської ради 17 травня повідомила депутат Любов Романюк.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.