ПДМ

Рівненський інтелектуал привіз бронзу з Європи

Суб, 08/12/2017 - 14:49

Рівненський спортсмен отримав бронзу на чемпіонаті Європи з Ґо. Загалом в змаганнях взяли участь 24 найсильніших гравці Європи. До них потрапили двоє наших спортсменів, майстри спорту України міжнародного класу Андрій Кравець та Артем Качановський. Обидва виступають за Школу інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На День Незалежності у Рівному відбудеться гонка зі спідвею

У Рівному почали роботу архітектори і ландшафтні дизайнери

Суб, 07/08/2017 - 10:36

Сьогодні, 8 липня, у Рівному на базі Палацу дітей та молоді, стартував воркшоп для розробки стратегії розвитку парку, що поблизу. За словами автора проекту відновлення парку біля ПДМ в рамках Громадського бюджету Оксани Майбороди, вже до участі зареєструвалося 12 архітекторів та ландшафтних дизайнерів.

Яким буде парк поблизу ПДМу обговорюють активісти та чиновники

Втр, 06/27/2017 - 10:20

Сьогодні, 27червня, рівненські активісти зібралися, щоб обговорити яким має стати парк біля Палацу дітей та молоді після реалізації проекту в рамках громадського бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будівництво школи у Пісківській громаді Рівненщини набирає обертів

Перш ніж залучити експертів до розроблення плану відновлення активісти опитали майже півтори сотні рівнян. Цікавилися яким парк біля ПДМу бачать рівняни.

Сьогодні у Рівному відкривається щорічний Благодійний марафон

Чтв, 05/04/2017 - 09:12

З 4 до 14 травня у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться ХХІI традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє». Щодня відбуватиметься низка заходів, під час яких збиратимуться кошти для фінансової підтримки учасників марафону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівненській обласній книгозбірні з’явилася Біблія для сліпих

Для особливих дітей у Рівному відбудеться «Весняна поетична толока»

Птн, 04/21/2017 - 12:17

Сьогодні, 21 квітня, в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій» у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться «Весняна поетична толока».

Сьогодні у Рівному стартує театральний фестиваль

Чтв, 03/30/2017 - 09:19

30 Березня стартує X ювілейний Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «ЛіхтArt» I етап «Весна».

Юні рівненські інтелектуали з перемогою приїхали з Франції

Пон, 02/27/2017 - 17:20

Одразу дві перемоги привезли з Франції вихованці Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського Палацу дітей та молоді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автомоделісти з Рівненщини визначили кращих з-поміж себе

«День розчулення» пройде у Рівному

Чтв, 02/23/2017 - 17:26

Вже цієї суботи в Палаці дітей та молоді відбудеться свято наймолодших його вихованців «День розчулення», яке вкотре об’єднає батьків та їх дітей. З 12 години у Палаці працюватимуть ігрові майданчики, де діти можуть гарно розважитися, пограти у вікторину, потанцювати та прикрасити «Чарівний чад» своїми роботами, які вони разом змайструють з педагогами Школи образотворчого мистецтва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дітей та молодь Рівненщини запрошують на естонський фестиваль

Рівненський Палац дітей та молоді підсумує досягнення вихованців

Срд, 01/18/2017 - 11:43

20 січня вихованці та викладачі Палацу дітей та молоді чекають усіх охочих на «Золотий апельсин» — ХХІV традиційне родинне свято, на якому визначать рейтинг досягнень вихованців Палацу, педагогічного колективу, батьків та соціальних партнерів за результатами роботи 2016 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат подарував одяг доньці загиблого на Сході Героя (ВІДЕО)

Рівненський ПДМ — кращий «Комплексний позашкільний навчальний заклад»

Чтв, 01/12/2017 - 11:43

На Рівненщині підсумували результати обласного конкурсу «Кращий позашкільний навчальний заклад року». Загалом у конкурсі взяли участь 17 комплексних та профільних позашкільних навчальних закладів Березнівського, Гощанського, Демидівського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського, Острозького, Рівненського, Рокитнівського районів, міст Вараш, Дубно, Рівне та заклади обласного підпорядкування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині обирають «Кращу книгу»

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.