Паладійчук

Рівненські депутати влаштували «бойкот» Кодексу етики від Паладійчука?

Втр, 11/14/2017 - 14:17

Секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук розробив кодекс етики депутатів Рівненської міської ради. За його словами, подібні «правила поведінки» давно затвердили депутати інших рад. До прикладу, в столиці, у Вінниці. Тож на думку секретаря Рівнеради, наше місто теж має стати прикладом для наслідування. А не пасти задніх. Однак правила, прописані у кодексі, до вподоби далеко не всім місцевим обранцям. Проект рішення про затвердження цього кодексу розкритикували члени бюджетної комісії, також не підтримали, а лишили на розгляд сесії і члени освітянської комісії.

Секретар Рівнеради запропонував «власні схеми» затвердження програм

Пон, 12/05/2016 - 16:03

- Для формування бюджету міста необхідно окремим комісіям допрацювати кілька програм. Тому пропоную на перерві між розглядом сесійних питань провести засідання комісій і все ж прийняти ці програми, - зауважив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. 

Окремі депутати пропонують недовивчені програми перенести на друге пленарне засідання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На інформаційний розвиток Рівного - майже 900 тисяч гривень

Рівненських можновладців запросили побігати містом у новорічних капелюхах

Срд, 11/23/2016 - 12:00

У неділю, 18 грудня, в Рівному відбудеться благодійний пробіг Rivne St. Mykolas Run 2016. Рівняни та гості міста бігтимуть у новорічних капелюхах задля благодійної мети – купівлі сенсорної кімнати для дітей з особливими потребами.

Вартість реєстраційного внеску на участь у пробігу – 75 гривень. Тож, щоб придбати кімнату, вартість якоїх 21 тисяча гривень, орієнтовно потрібно три сотні людей.

Секретарем Рівнеради обрали голову бюджетної комісії Сергія Паладійчука

Чтв, 06/16/2016 - 12:56

На черговому засіданні Рівнеради 16 червня обрали нового секретаря ради. Голосували місцеві обранці таємно, попередньо затвердили формат бюлетеню «Про обрання секретарем Рівненської міськради Паладійчука Сергія Богдановича».

Нагадаємо, Сергій Паладійчук був обраний депутатом Рівнеради у 2015 році. Це вже третя його каденція. Кандидат на посаду вирішив участь у голосуванні не брати участі, оскільки у нього конфлікт інтересів.

- Береженого Бог береже, - зауважив Сергій Паладійчук.

В результаті «за» проголосував 31 міський обранець

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.