Пагорб Слави

Правоохоронці перевіряють факти, опубліковані рівненськими журналістами

Пон, 01/30/2017 - 10:58

За словами головного прокурора Рівненської області Олега Соболя, в рамках кримінального провадження, щодо захоплення землі на Пагорбі Слави правоохоронці перевіряють інформацію опубліковану місцевими журналістами. Зокрема, в порядку досудового розслідування, правоохоронці взялися з'ясовувати наскільки достовірними були висновки хмельницького експерта, який «знайшов» недобудову в чагарниках. У слідчому провадженні вже призначено повторно судово-земельну та будівельно-технічні експертизи.

Землю на рівненському Пагорбі Слави АТОвці були готові навіть викупити через аукціон

Суб, 01/21/2017 - 12:56

У четвер, 19 січня, відбулося засідання робочої комісії з вивчення питання щодо надання земельної ділянки на вулиці Київській учасникам антитерористичної операції. Примітно, що комісія засідала вперше і востаннє. АТОвці, заради того, щоб отримати саме цю ділянку, навіть Товариство з обмеженою відповідальністю створили. Нібито для того, аби через цю фірму захищати права та інтереси своїх побратимів. Хоча поки із 4500 учасників антитерористичної операції, які проживають на Рівненщині, «захищати» взялися тільки 64 сім’ї.

Щоб забудувати Пагорб Слави, АТОвці збираються "ходити по людях з шапкою"

Чтв, 01/19/2017 - 11:50

Рівненські АТОвці, які хочуть забудувати парк на Пагорбі Слави, збираються йти по людях з шапкою. Сьогодні, 19 січня, відбувається перше засідання комісії щодо законності виділення земельної ділянки на вулиці Київська під забудову.

За словами головуючого комісії Святослава Стельмащука, до Рівнеради звернулася фірма АТОвців з проханням виділити земельну ділянку під будівництво пансіонату для «тимчасового проживання 64 сімей учасників АТО».

Активісти розкрили схеми незаконного будівництва у Рівному

Втр, 01/10/2017 - 09:22

На території Рівного чимало незаконних забудов, проти яких активно виступала і виступає громадськість. Активісти ведуть боротьбу ледь не за кожен шматочок незаконно захопленої міської землі. Та тільки-но на день-два послаблюють протистояння, як у Рівному наче гриби виростають багатоповерхівки. А влада, як виявляється, протистояти «будівельним загарбникам» не в силі. Бо ж діяти високопосадовці можуть тільки в межах чинного законодавства, тоді як рейдерам закони не писані.

Туровська відмовилася очолювати комісію по Пагорбу Слави

Чтв, 12/29/2016 - 12:44

На попередньому засіданні сесії Рівнеради головою комісії по Пагорбу Слави добровільно-примусово призначили Людмилу Туровську. До слова, тоді на засіданні її не було. Сьогодні Туровська зробила самовідвід. Замість неї увійде в комісію Чугуєвець, а Стельмащук очолить комісію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: АТОвці написали в Рівнераду звернення проти забудови Пагорбу Слави

АТОвці написали в Рівнераду звернення проти забудови Пагорбу Слави

Чтв, 12/29/2016 - 11:40

Рівненські волонтери та ветерани АТО звернулися на сесії міської ради до секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука. У своєму зверненні АТОвці вимагають припинити порушення законодавства. Адже особи, які 22 грудня, під час минулої сесії назвали себе учасниками АТО та блокували її роботу, вимагаючи рішення питання щодо житла АТОвцям, спровокували створення комісії щодо забудови Пагорбу Слави. Проте волонтерські та ветеранські організації засуджують такі дії та вважають їх неприпустимими, йдеться у зверненні.

Ветерани АТО не пускають депутатів Рівнеради на сесію

Чтв, 12/22/2016 - 09:46

Нині перед сесійною залою Рівнеради зібралося більше десятка учасників АТО. Кажуть, будуть блокувати вхід депутатам, поки на них не "звернуть увагу".

Депутат Рівнеради "заглибився" і відкликав проект про забудову парку

Втр, 11/29/2016 - 17:02

Депутат Рівненської міської ради Олександр Нестерук відкликав проект рішення, відповідно до якого планувалося втілити наміри із забудови Парку Слави з підтримкою АТОвців.

Нагадаємо, про відповідний проект рішення, оприлюднений на сайті Рівнеради, стало відомо напередодні. Інформація викликала шквал обурення небайдужих рівнян, публікації у ЗМІ та соцмережах.

Депутат Рівнеради пропонує забудувати парк

Пон, 11/28/2016 - 17:37

Депутат Рівнеради від фракції ВО "Батьківщина" Олександр Нестерук подав проект рішення, за яким пропонує ТзОВ «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини» (засновники – Валентин Пахолюк та Андрій Бабійчук) віддати 70 соток для будівництва багатоповерхового будинку в рекреаційній зоні - у парку на Пагорбі Слави. Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті Рівненської міської ради.

Сьогодні у Рівному суд вирішуватиме чи визнати порожнє місце будівництвом

Пон, 11/28/2016 - 13:08

Сьогодні, у понеділок, 28 листопада, о 15:00 в Рівненському апеляційному господарському суді (вул. Яворницького, 59, р-н Пивзаводу) розглядатимуть скаргу Рівнеради на рішення суду першої інстанції, яким визнане право власності за забудовником-правопорушником на неіснуючу будівлю на Пагорбі Слави.

Нагадаємо, Господарський суд Рівненської області в особі судді Оксани Андрійчук погодився із аргументами забудовника-рейдера і визнав частину (майже 72 кв.м.) парку на Пагорбі слави у Рівному, в рекреаційній зоні, самовільним будівництвом, дозвливши його узаконити.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.